Close
80 років – Харківська академія неперервної освіти – 1939-2019 р.р.

Фінальний етап Всеукраїнського турніру юних істориків

З 12 по 16 квітня 2019 року в м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області пройшов фінальний етап ХXІ Всеукраїнського турніру юних істориків. У турнірі взяли участь 30 команд із різних областей України та м. Києва.

Харківську область та м. Харків представляли 10 команд.

Переможцями стали:

І місце – команда учнів Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області;

ІІ місце – збірна команда учнів закладів загальної середньої освіти Московського району м. Харкова (Харківський ліцей № 141 Харківської міської ради Харківської області, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 128 Харківської міської ради Харківської області, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 142 Харківської міської ради Харківської області);

ІІІ місце:

– команда учнів Харківської гімназії № 116 Харківської міської ради Харківської області;

– команда учнів Харківської гімназії № 152 Харківської міської ради Харківської області;

– команда учнів Комунального закладу «Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області»;

– збірна команда учнів закладів загальної середньої освіти Шевченківського району м. Харкова «Http» (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 51 Харківської міської ради Харківської області, Харківський ліцей № 89 Харківської міської ради Харківської області, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 99 Харківської міської ради Харківської області);

– збірна команда учнів «Слобожани» (Харківський ліцей № 89 Харківської міської ради Харківської області, Харківська гімназія № 144 Харківської міської ради Харківської області, Харківський приватний навчально-виховний комплекс «Вересень» Харківської області);

– збірна команда учнів «Унія» (Комунальний заклад «Харківська гімназія № 6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області», Комунальний заклад «Харківська спеціалізована школа-інтернат «Ліцей Правоохоронець» Харківської обласної ради).

Дипломи учасників отримали:

– збірна команда учнів Основ’янського району (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 48 Харківської міської ради Харківської області, Харківська гімназія № 12 Харківської міської ради Харківської області, Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Харківської міської ради Харківської області, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 53 Харківської міської ради Харківської області);

– збірна команда учнів «Новий курс» (Харківська гімназія № 14 Харківської міської ради Харківської області, Харківський ліцей № 149 Харківської міської ради Харківської області).

Вітаємо переможців, учасників та керівників команд!