Close
80 років – Харківська академія неперервної освіти – 1939-2019 р.р.

27 лютого 2019 року – авторський науково-практичний семінар Авраменка О.М. «Моделювання сучасного уроку української мови та літератури»

Кафедра методики навчання мов і літератури та Центр методичної та аналітичної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» запрошують учителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти Харківської області взяти участь в авторському науково-практичному семінарі Авраменка Олександра Миколайовича, доцента Київського університету імені Бориса Грінченка, завідувача кафедри гуманітарних дисциплін Технічного ліцею НТУУ «КПІ», автора підручників з української мови та літератури, дидактичних матеріалів для підготовки до ЗНО. Тема семінару «Моделювання сучасного уроку української мови та літератури».

Місце проведення: Комунальний заклад «Харківський центр дослідницько-експериментальної діяльності «Будинок учителя» Харківської обласної ради», вул. Скрипника, 14, велика зала.

Час роботи: 10.00 – 13.00.

Для участі у семінарі необхідно з 12 до 22 лютого 2019 року заповнити реєстраційну форму за посиланням http://clc.am/5mY3fg.

Кількість учасників обмежена.