Close
9 – 13 грудня 2019 року – Всеукраїнський тиждень права

27 вересня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»

Центром практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя проведено інструктивно-методичний семінар за темою «Сучасні тенденції розвитку спеціальної освіти» для працівників психологічної служби спеціальних, санаторних навчальних закладів та навчально-реабілітаційних центрів м. Харкова та Харківської області.

В рамках семінару було проаналізовано стан психологічного та соціально-педагогічного супроводу навчально-виховного процесу в спеціальних і санаторних навчальних закладах обласного підпорядкування в 2016/2017 навчальному році. Розглянуто питання змісту нового Закону України «Про освіту» щодо особливостей розвитку спеціальної освіти та діяльності психологічної служби. Актуалізовано питання підвищення якості психологічного та соціально-педагогічного супроводу навчально-виховного процесу в 2017/2018 навчальному році.

У семінарі взяли участь 17 осіб.


Відділом планування та розподілу навчальної літератури КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведена методична студія «Шкільна бібліотека в системі інноваційного освітнього простору Нової української школи в умовах реформування загальної середньої освіти» для методистів Р(М)МК(Ц), керівників Р(М)МО шкільних бібліотекарів, бібліотекарів інтернатних навчальних закладів.

Під час роботи студії було відзначено переможців і лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2017»; надано практичні рекомендації щодо впровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи шкільної бібліотеки; презентовано збірник методичних матеріалів «Роль шкільної бібліотеки в національно-патріотичному вихованні учнівської молоді».

Традиційно до Всеукраїнського дня бібліотек проводиться благодійна акція «Харківські книговидавці – сільським шкільним бібліотекам», яка поповнила фонди бібліотек 11 сільських загальноосвітніх навчальних закладів.

У заході взяли участь 96 осіб.

Завантажити матеріали семінару – Архів.