Close
МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАРАФОН. Дивіться нові матеріали кожного дня в новинах. Дистанційне навчання Інтернет-опитування.

26.02.2020 відбудеться вебінар для методистів з початкового навчання районних, міських, ОТГ методичних кабінетів, директорів та заступників директорів шкіл, учителів, яких цікавить технологія розвивального навчання.

26.02.2020, з 15.00 до 16.30 секція розвивального навчання Харківської академії неперервної освіти спільно з Незалежним науково-методичним центром «Розвивальне навчання» проводить вебінар «Розвивальне навчання (система В.В. Давидова, В.В. Рєпкіна,  С.Д. Максименка та ін.) – педагогіка успіху» для методистів з початкового навчання районних, міських, ОТГ методичних кабінетів, директорів та заступників директорів шкіл,  учителів, яких цікавить технологія розвивального навчання.

Буде розглянуто питання:

  • результати багаторічних моніторингових досліджень щодо рівня сформованості навчальних досягнень учнів 4-х класів та порівняння з результатами учнів, що навчалися за іншими методиками;
  • результати рівнів сформованості складових навчальної діяльності, особистісного розвитку, соціалізації молодших школярів класів розвивального навчання;
  • можливості розвивального навчання для формування ключових компетентностей, передбачених Новою українською школою, у молодших школярів.

Для перегляду слід перейти за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=qv_G3FwqbVA