Close
Вересневий науково-методичний колоквіум. Програма на сайті Академії.

25 – 28 березня 2019 року – І обласна тематична онлайн-виставка ефективного педагогiчного досвiду «Освіта Харківщини ХХІ століття»

25 – 28 березня 2019 року відбудеться І обласна тематична онлайн-виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: психолого-педагогічний супровід побудови освітньо-професійної траєкторії дитини» у трьох номінаціях: «Упровадження системи психолого-педагогічного супроводу в освітній процес сучасного закладу освіти», «Психологічна та соціальна допомога учасникам освітнього процесу в умовах інклюзивного навчання», «Реалізація принципу дитиноцентризму на засадах особистісно орієнтованої моделі освіти». Час підключення – з 15.00 до 17.00. Кожного дня презентують свій досвід по 3 учасники.

Організаторами виставки є КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Виставка вперше проводиться в онлайн форматі й має стати онлайн-майданчиком для отримання нової інформації, обміну досвідом, ідеями щодо впровадження системи психолого-педагогічного супроводу в освітній процес сучасного закладу освіти, психологічної та соціальної допомоги учасникам освітнього процесу в умовах інклюзивного навчання, реалізації принципу дитиноцентризму на засадах особистісно орієнтованої моделі освіти.

Участь у виставці візьмуть 12 закладів освіти Харківщини, які висвітлять свою роботу за однією з трьох номінацій у режимі онлайн-презентації, розмістять оформлені експозиції на сторінці власного сайта, проведуть інтерактивні заходи: майстер-класи, психологічні ігри з елементами тренінгових вправ, інтенсив, засідання круглого столу, геокешинг.

Освітяни, які бажають долучитися до перегляду online-трансляції онлайн-виставки, є можливість перейти за посиланням, що буде розміщено на сайті «Онлайн-виставки «Освіта Харківщини ХХІ століття» – https://sites.google.com/view/osvita-kharkiv-2019/ у визначений день о 15.00. Записи відеозустрічей зберігаються на серверах Google – це дозволяє переглядати їх у зручний час.

Підсумки та оприлюднення результатів онлайн-виставки – 29 березня 2019 року.