Close
Реєстрація на курси підвищення кваліфікації
13 січня розпочався ІІ (регіональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021»

24 – 25 листопада – навчальний семінар для вчителів «Єврейська спадщина на уроках: єврейські кладовища як освітній інструмент»

Відповідно до листа координатора виставки «Український єврейський сімейний альбом» А. Кошельника 24 – 25 листопада педагогічні працівники запрошуються на онлайн-семінар «Єврейська спадщина на уроках: єврейські кладовища як освітній інструмент».

Фонд «ESJF» (Європейська ініціатива зі збереження єврейських кладовищ) та Centropa об’єднують свої зусилля для організації освітніх заходів в Україні. Їх мета полягає в тому, щоб вивчення місцевої єврейської спадщини перенести в шкільний клас, аби молодь могла долучитися до її сприйняття як невід’ємної частини власного культурного пласту та збереження. Учителі, які співпрацюють з Centropa та ESJF, будуть розробляти свої підходи щодо імплементування знань про єврейські кладовища в освітній процес з метою формування в учнівства інтересу до локальної єврейської спадщини.

Час проведення: 16.45 – 19.30.

Для участі в семінарі треба пройти обов’язкову попередню реєстрацію за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdtL8FrNX1ygm0Y-gDtFJ3LdUhUIMKewF_jj_sQMvpJk9wNBg/viewform. Якщо Ви бажаєте взяти участь у наборі учасників/-ць цього семінару, будь ласка, заповніть аплікаційну форму до 16 листопада 2020 року! 

Телефон та адреса електронної пошти для довідок: +38 (097) 473 97 12, koshelnyk1986@gmail.com, Андрій Кошельник.