Close
МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАРАФОН. Дивіться нові матеріали кожного дня в новинах.

2 жовтня в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»

КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» розпочато пілотний освітній проект «Організація підготовки випускників загальноосвітніх навчальних закладів до зовнішнього незалежного оцінювання», який триватиме з жовтня 2017 року по квітень 2018 року.

Проект має на меті створення випускникам ЗНЗ віддалених районів (міст) області умов для системної актуалізації набутих у 5–11-х класах знань із предметів, що виносяться на ЗНО у 2018 році.

2 жовтня 2017 року в Академії відбулося перше тренінгове заняття для вчителів-тренерів, які працюватимуть з учнями в межах пілотного проекту в позаурочний час.

Методистами КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» розроблено та надано вчителям-тренерам навчально-тематичні плани, дидактичні матеріали для повторення учнями 11-х класів матеріалу за попередні роки з української мови та літератури, математики, історії України, англійської мови.

Заняття відвідали 53 вчителі: 17 – української мови та літератури, 17 – історії України, 13 – математики, 6 – англійської мови.