Close
9 – 13 грудня 2019 року – Всеукраїнський тиждень права

19 жовтня в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»

Центром організаційно-методичної роботи з керівними кадрами на базі Пісочинської школи 1-III cтупенів «Мобіль» Харківського району Харківської області відбулося засідання педагогічного творчого клубу (ПТК) директорів загальноосвітніх навчальних закладів районів і міст Харківської області за темою «Використання соціально-психологічних методів в управлінні загальноосвітнім навчальним закладом».

Учасники засідання ознайомилися з організацією навчально-виховного процесу в школі «Мобіль», обговорили проблеми, що виникають у закладах освіти в умовах реформування загальної середньої освіти, поділилися набутим за перший рік досвідом управлінської діяльності.

Матеріали засідання ПТК директорів розміщено на сторінці блогу «Schoolboss».

У роботі педагогічного творчого клубу взяли участь 10 осіб.


Відповідно до річного плану КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» фахівці центру практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя проведено семінар-практикум для педагогічних працівників за темою «Психолого-педагогічна діагностика щодо профілактики конфліктів у навчальному процесі та протистояння стресовим розладам». Було розглянуто основні поняття конфліктології, обговорено актуальні питання впровадження інклюзивної освіти в 2017/2018 навчальному році.

У заході взяли участь 29 осіб.


Центром громадянського виховання проведено семінар-тренінг у рамках «Школи педагога-майстра» за темою «Форми і методи роботи з нерезультативними педагогами» для вчителів початкових класів, які здійснюють наставництво у закладах освіти Харківської області.

Під час тренінгу означено роль наставництва в підвищенні професіоналізму педагогів, розглянуто психологічні підґрунтя якості діяльності педагогів, сформульовано характерні методичні прогалини вчителів із низькою результативністю, визначено форми та методи роботи з такими педагогами.

У заході взяли участь 29 педагогів-майстрів, учителів початкових класів Харківської області.


Центром громадянського виховання КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено зустріч учасників тимчасового творчого колективу (ТТК) педагогічних працівників «Упровадження міжнародних стандартів громадсько-активних шкіл (ГАШ) у навчальних закладах Харківської області».

Мета зустрічі полягала в узагальненні досвіду впровадження Міжнародних стандартів якості діяльності ГАШ у навчальних закладах Харківської області в умовах реформування освіти.

Під час роботи учасники обговорили результати впровадження Міжнародних стандартів, висвітлили досвід реалізації партнерських програм, спрямованих на вирішення проблем і задоволення потреб місцевих громад. Підбито підсумок роботи ТТК.

У засіданні взяли участь 15 осіб.