Close

16 – 17 жовтня 2019 року – ІІІ обласна тематична онлайн-виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»

16 – 17 жовтня 2019 року відбудеться третя обласна online-виставка «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: неперервний розвиток фахової компетентності педагога – агента змін – у системі методичної роботи». Пропонуються такі номінації: «Проектна діяльність і програмно-цільовий підхід у методичній роботі»; «Оновлення змісту методичної діяльності впровадженням інноваційних, нестандартних форм методичної роботи»; «Упровадження кращих практик та інноваційних технологій в освітній простір закладу освіти району, міста, ОТГ».

Виставка має стати online-майданчиком для отримання нової інформації, ознайомлення з кращими практиками роботи закладів освіти, обміну досвідом, ідеями щодо впровадження інноваційних форм, методів і технологій у системі методичної роботи, проведення інтерактивних заходів.

Участь у виставці беруть 7 закладів освіти Харківщини, які висвітлять свою роботу за однією з трьох номінацій у режимі online-презентації, розмістять оформлені експозиції на сторінці власного сайта, проведуть інтерактивні заходи: майстер-класи, круглий стіл, методична студія, інтерактивний дискусійний майданчик.

Час підключення: 15.00 – 17.00.

Програма online-виставки – проведення презентацій та інтерактивних методичних заходів розміщена за посланням – https://drive.google.com/file/d/1mfj_aECGtm-96T2_uIVZenq4FTHaPp51/view, інформація про учасників виставки – https://drive.google.com/file/d/1wWyRlhtvM1QiijScgWE5XhGKNCnNNl1w/view.

Освітяни, які бажають долучитися до перегляду online-трансляції онлайн-виставки, є можливість перейти за посиланням, що буде розміщено на сайті «Онлайн-виставки «Освіта Харківщини ХХІ століття» – https://sites.google.com/view/osvita-kharkiv-2019/ у визначений день о 15.00.

Записи відеозустрічей, інформацію про підсумки та результати онлайн-виставки буде висвітлено на сайті – 18 жовтня 2019 року.