Close
80 років – Харківська академія неперервної освіти – 1939-2019 р.р.

19 грудня 2018 року – обласна тематична вiдкрита виставка ефективного педагогiчного досвiду «Освіта Харківщини ХХІ століття»

19 грудня 2018 року відбудеться п’ятдесят третя обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: ІКТ та STEM-технології в освітньому процесі та управлінні закладами освіти» в трьох номінаціях: «Наскрізне застосування ІКТ в освітньому процесі», «Модернізація змісту освіти засобами STEM-технологій», «Організація інформатичної освіти на засадах Концепції Нової української школи».

Тематика виставки зумовлена інноваційним підходом до змісту освіти шляхом застосування STEM-технологій та ІКТ в освітній процес, що спрямовано на формування й розвиток навчально-пізнавальних і творчих якостей особистості.

Участь у виставці візьмуть 5 закладів освіти Харківщини. Щоб привернути увагу до означеної теми, у межах виставки відбудеться проблемний семінар для спеціалістів управлінь (відділів) освіти районних державних адміністрацій, управлінь (відділів) міських рад міст обласного значення та відповідних рад об’єднаних територіальних громад Харківської області, які відповідають за методичний супровід інноваційної діяльності, за участі представників закладів освіти, що впроваджують STEM-технології та ІКТ в освітній процес. Також будуть проведені інтерактивні заходи: майстер-класи, методичний квест, діловий івент.

Виставка має стати майданчиком для отримання нової інформації, обміну досвідом, ідеями щодо впровадження STEM-освіти. Сподіваємось, що ознайомлення з її матеріалами сприятимуть активізації пошуку та впровадженню нових форм і методів упровадження наскрізної STEM-освіти.

Місце проведення: КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» (вул. Пушкінська, 24, каб. 33).

Відкриття виставки – 19 грудня 2018 року о 09.00.

Закриття та нагородження переможців – 19 грудня о 14.30.