Close
МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАРАФОН. Дивіться нові матеріали кожного дня в новинах.

18 жовтня в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»

Центром інноваційного розвитку освіти проведено виїзний семінар-тренінг «Запровадження елементів дистанційного навчання засобами хмарних технологій» для заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів із навчально-виховної роботи, керівників Р(М)О учителів-предметників м. Первомайського.

Під час роботи учасники семінару ознайомилися з різноманітними хмарними сервісами, прийомами їх застосування в навчальному та управлінському процесах. У практичному блоці педагоги створювали дидактичні матеріалів з використанням сервісів хмарних середовищ.

У семінарі взяли участь 33 особи.


На базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» спільно з видавництвом Cambridge University Press було проведено семінар-тренінг для вчителів англійської мови за темою «Boost Your Exam Confidence. Teaching Grammar to Young Learners».

Учасники семінару-тренінгу ознайомилися з особливостями навчання граматики на початковому етапі, практично опрацювали ігрові методи закріплення граматичного матеріалу на уроках англійської мови в початковій школі, а також отримали поради щодо ефективної підготовки учнів до ЗНО з англійської мови.

У заході взяли участь 70 педагогів.


Центром методичної та аналітичної роботи проведено засідання тимчасового творчого колективу (ТТК) учителів біології та екології загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова та Харківської області за темою «Методика проектно-дослідницької діяльності учнів як складова шкільної екологічної освіти».

Під час роботи учасники ТТК окреслили коло актуальних напрямів проектно-дослідницької діяльності, спланували подальшу діяльність.

У засідання взяли участь 7 осіб.