Close

10 грудня 2019 року – ІV обласна тематична онлайн-виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»

10 грудня 2019 року відбудеться четверта обласна online-виставка «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: формування середовища навчальних предметів природничо-математичного циклу засобами цифрових ресурсів». Пропонуються такі номінації: «Стратегії впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у процесі навчання предметів природничо-математичного циклу»; «Особливості використання мережевих і мультимедійних технологій на уроках природничо-математичного циклу»; «Використання цифрових освітніх ресурсів під час навчання природничо-математичних дисциплін у сучасному закладі освіти».

Виставка має стати online-майданчиком для отримання нової інформації, ознайомлення з кращими практиками роботи закладів освіти, обміну досвідом, ідеями щодо впровадження інноваційних форм і методів, інформаційно-комунікаційних технологій у процесі навчання предметів природничо-математичного циклу.

Участь у виставці беруть 4 заклади освіти Харківщини, які висвітлять свою роботу за однією з трьох номінацій у режимі online-презентації, розмістять оформлені експозиції на сторінці власного сайта, проведуть інтерактивні заходи: майстер-клас, оpen space, математичний квест, методичний івент.

Час підключення: 14.00 – 17.00.

Програма online-виставки – проведення презентацій та інтерактивних методичних заходів розміщена за посланням – https://drive.google.com/file/d/1J5zMTJJHdCBRS59dUH86rv7N6jsc8g2l/view, інформація про учасників виставки – https://drive.google.com/file/d/1XgF97-OKl9dOikuUJPSFdPA70J4PaiEh/view.

Освітяни, які бажають долучитися до перегляду online-трансляції онлайн-виставки, є можливість перейти за посиланням, що буде розміщено на сайті «Онлайн-виставки «Освіта Харківщини ХХІ століття» – https://sites.google.com/view/osvita-kharkiv-2019/ у визначений день о 14.00.

Записи відеозустрічей, інформацію про підсумки та результати онлайн-виставки буде висвітлено на сайті – 12 грудня 2019 року.