Close
Дистанційна освіта Харківської академії неперервної освіти
Канал зв’язку для батьків першокласників

Матеріали науково-практичного семінару (у форматі ZOOM-конференції) «Оновлення навчально-методичного забезпечення змісту шкільної географії у 7 класі»

21.03.2024 фахівцями КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» у форматі Zoom-конференції було проведено науково-практичний семінар у межах педагогічної майстерні «Географічна освіта НУШ. Планування освітньої діяльності на уроках географії у 7 класі на основі академічної свободи у виборі форм та методів навчання» за темою «Оновлення навчально-методичного забезпечення змісту шкільної географії у 7 класі. Профорієнтаційна робота у закладі загальної середньої освіти для розвитку географічних компетентностей» для учасників педагогічної майстерні, учителів географії закладів загальної середньої освіти Харківської області.

Науково-практичний семінар проводився з метою вдосконалення та розширення професійних компетентностей, зокрема предметно-методичної, інформаційно-цифрової та педагогічного партнерства; надання науково-методичної й практичної допомоги вчителям географії щодо реалізації ідей нового Державного стандарту базової середньої освіти та нових модельних навчальних програм в освітньому процесі.

У ході заходу було презентовано програму педагогічної майстерні «Географічна освіта НУШ. Планування освітньої діяльності на уроках географії у 7 класі на основі академічної свободи у виборі форм та методів навчання»; ознайомлено педагогічних працівників із новим змістом географічної освіти в Новій українській школі; окреслено пріоритетні завдання профорієнтаційної роботи у закладі освіти для розвитку географічних компетентностей; надано методичну допомогу щодо навчання географії у 7-х класах в закладах освіти за новими модельними навчальними програмами; ознайомлено вчителів географії з основами планування й організації освітньої діяльності у 7 класі.

Учасники та учасниці педагогічної майстерні отримали завдання:розробити особисту навчальну програму та календарне планування на основі модельної навчальної програми з географії у 7 класі.

У заході взяли участь 89 осіб.

Пропонуємо ознайомитися з матеріалами заходу:

Презентація Грінченка О.І., старшого викладача кафедри соціально-гуманітарної освіти, та Саввіча О.М., методиста Центру методичної та аналітичної роботи, за темою «Презентація програми педагогічної майстерні «Географічна освіта НУШ. Планування освітньої діяльності на уроках географії у 7 класі на основі академічної свободи у виборі форм та методів навчання»: https://drive.google.com/file/d/1jVUXObaPIW5Scc_isbcAtk0U3aH-a93c/view?usp=sharing

Презентація Грінченка О.І., старшого викладача кафедри соціально-гуманітарної освіти, та Саввіча О.М., методиста Центру методичної та аналітичної роботи, за темою «Новий зміст освіти в Новій українській школі. Профорієнтаційна робота у закладі освіти для розвитку географічних компетентностей»: https://drive.google.com/file/d/1EqM6lAbi8wwT95oP1mytab0VNTszBnXv/view?usp=sharing

Презентація Грінченка О.І., старшого викладача кафедри соціально-гуманітарної освіти, та Саввіча О.М., методиста Центру методичної та аналітичної роботи, за темою «Особливості модельних навчальних програм з географії у 7 класі для закладів загальної середньої освіти»: https://drive.google.com/file/d/19_82Uy9IzLeV7gHegMg1N97G9HVkvGoF/view?usp=sharing