Close
80 років – Харківська академія неперервної освіти – 1939-2019 р.р.

ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Завершився ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської та іспанської мови (м. Чернігів), французької та німецької мови (м. Ужгород), інформатики (м. Одеса), який проходив з 24 по 29 березня 2019 року. Від Харківської області взяли участь 24 учні, із яких 15 стали переможцями, а 9 отримали дипломи учасників.

Всеукраїнська учнівська олімпіада з англійської мови:

І місце – Коваленко Олександр, учень КЗ «Харківська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів № 3 Харківської міської ради Харківської області»;

Диплом учасника – Кудінова Анастасія, учениця Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 132 Харківської міської ради Харківської області; Лисенко Андрій, учень КЗ «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради; Гриб Антон, учень Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області.

Всеукраїнська учнівська олімпіада з німецької мови:

І місце – Батозський Владислав, учень Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 162 Харківської міської ради Харківської області;

ІІІ місце – Овчарова Стефані та Касьяненко Лада, учениці Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області; Мілаш Олексій, учень Харківської гімназії № 116 Харківської міської ради Харківської області;

Диплом учасника – Нечитайло Ілля, учень КЗ «Харківська гімназія № 169 Харківської міської ради Харківської області».

Всеукраїнська учнівська олімпіада з французької мови:

ІІІ місце – Довгалюк Ксенiя та Заварзін Андрій, учні Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 109 Харківської міської ради Харківської області.

Всеукраїнська учнівська олімпіада з іспанської мови:

Диплом учасника – Сарибекян Вазген, учень Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області.

Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики:

І місце – Осташев Даніїл та Обозний Максим, учні Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області; Пилаєв Ігор, учень КЗ «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»;

ІІ місце – Слободянюк Денис та Шкірко Ілля, учні КЗ «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»; Вороной Андрій, учень Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області;

ІІІ місце – Зінов’єв Денис, учень Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області; Казаков Дмитро, учень Харківської гімназії № 83 Харківської міської ради Харківської області;

Диплом учасника – Човпан Ігор, Лисойван Антон, Торяник Георгій, Попов Павло, учні Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області; Євтушенко Богдан, учень КЗ «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради».

Вітаємо переможців, учителів і керівників команд!