Close
80 років – Харківська академія неперервної освіти – 1939-2019 р.р.

ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Завершився ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії (м. Київ), фізики (м. Херсон), трудового навчання (м. Чернівці), економіки (м. Біла Церква), географії (м. Миколаїв), історії (м. Львів), інформаційних технологій (м. Дніпро), який проходив з 17 по 22 березня 2019 року. Від Харківської області взяли участь 46 учнів, із яких 39 стали переможцями, а 7 отримали дипломи учасників.

Всеукраїнська учнівська олімпіада з хімії:

ІІ місцеАнохін Дмитро, Волков Владислав, Клименко Дар’я, учні Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області; Радченко Олександр, учень КЗ «Харківський університетський ліцей»;

ІІІ місцеМаксимов Володимир, Мартим’янов Ден, Матвєєв Артем, учні Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області; Михальчук Ярослав, учень Ізюмської гімназії № 3 Ізюмської міської ради Харківської області; Островський Кирило, учень Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 155 Харківської міської ради Харківської області.

Диплом учасникаРассадін Денис, учень КЗ «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради».

Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізики:

І місцеКовальчук Кирило, Ломакін Володимир, учні КЗ «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»;

ІІ місцеЗаозерська Софія, учениця Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області, Захаров Дмитро, Зорін Михайло, Кутах Анастасія, Мотилець Михайло, Сараєв Артем, Шкірко Ілля, учні КЗ «Харківський фізико-математичний ліцей №27 Харківської міської ради Харківської області»;

ІІІ місцеГамов Олексій, Полежака Арсеній, учні Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області, Мащиць Володимир, учень Харківського ліцею № 161 «Імпульс» Харківської міської ради Харківської області, Сігалов Володимир, учень КЗ «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області».

Диплом учасникаГладков Юрій, учень КЗ «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області», Овчинников Павло, учень Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області, Хорошко Ілля, учень Харківського ліцею № 161 «Імпульс» Харківської міської ради Харківської області.

Всеукраїнська учнівська олімпіада з трудового навчання:

І місцеІгнатов Артем, учень Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 62 Харківської міської ради.

Диплом учасникаЛитовченко Альона, учениця Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 157 Харківської міської ради Харківської області; Соколець Дмитро, учень КЗ «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6» Мереф’янської міської ради Харківської області.

Всеукраїнська учнівська олімпіада з економіки:

І місцеМічурін Ігор, учень Харківської гімназії №55 Харківської міської ради Харківської області;

ІІ місцеШевченко Павло, учень Первомайської гімназії №3 Первомайської міської ради Харківської області;

ІІІ місцеПівтораус Алевтина, учениця Первомайської гімназії № 3 Первомайської міської ради Харківської області; Коркіна Тетяна, учениця Харківської гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області; Шворак Денис, учень Харківської гімназії № 43 Харківської міської ради Харківської області.

Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії:

ІІ місцеСидоренко Дар’я, учениця Харківського ліцею № 149 Харківської міської ради Харківської області; Янченко Дмитро, учень Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №80 Харківської міської ради Харківської області;

ІІІ місцеКізіцький Максим, учень Балаклійського ліцею Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області; Набойщиков Богдан, учень Харківської гімназії №47 Харківської міської ради Харківської області.

Диплом учасникаСучкова Влада, учениця КЗ «Довжанський ліцей» імені Героя Радянського Союзу Павла Григоровича Стрижака Золочівської селищної ради Харківської області.

Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії:

ІІІ місцеМарцеляк Микола, учень Харківської гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області; Романов Арсеній, учень Слобожанської гімназії № 2 Зміївської районної ради Харківської області; Тетельман Катерина, учениця Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №119 Харківської міської ради Харківської області.

Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій:

ІІ місцеПечій Ростислав, учень КЗ «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради»;

ІІІ місцеРябцев Денис, учень Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області.

Вітаємо переможців, учителів і керівників команд!