Close
3 листопада 2018 року – розпочинаються районні, міські етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад – Графік проведення

ІІ заняття Школи новопризначеного завідувача та методиста Р(М)МК(Ц), ОТГ (у формі вебінару)

23 листопада 2017 року Центром організаційно-методичної роботи з керівними кадрами проведено заняття Школи новопризначеного завідувача та методиста Р(М)МК(Ц), ОТГ у формі вебінару за темою «Організація здоров’язбережувального освітнього простору в закладах освіти».

Під час роботи вебінару учасників ознайомлено з сучасною концепцією здоров’язбережувальних освітніх технологій і технологій здоров’я, визначено зміст та форми практичної роботи у цьому напрямі; окреслено основні напрями методичної роботи з підвищення професійної компетентності педагогів щодо формування в учнів навичок здорового способу життя; надано інформацію щодо курсів превентивного спрямування, які впроваджуються в області.

За замовленням методистів розкрито специфіку організації роботи шкільної бібліотеки в сучасних умовах та ознайомлено слухачів із відповідною нормативною базою; опрацьовані практичні питання ведення методичної та бібліотечної документації; надані зразки заповнення та ведення методичної документації з бібліотечних фондів у Р(М)МК(Ц), ОТГ та закладах освіти району (міста).

У заході взяли участь 34 особи, з них – 3 завідувачі, 24 методисти Р(М)МК(Ц), 6 спеціалістів із м. Харкова та області, об’єднаних територіальних громад.

Завантажити матеріали заняття – виступи-презентації О.О. Берзіні та З.Г. Жеребкiної – Архів.