Close
До уваги відвідувачів! Продовжується робота над новим сайтом, тому можуть мати місце окремі недоречності

ІІ заняття Школи новопризначеного завідувача та методиста Р(М)МК(Ц), ОТГ (у формі вебінару)

23 листопада 2017 року Центром організаційно-методичної роботи з керівними кадрами проведено заняття Школи новопризначеного завідувача та методиста Р(М)МК(Ц), ОТГ у формі вебінару за темою «Організація здоров’язбережувального освітнього простору в закладах освіти».

Під час роботи вебінару учасників ознайомлено з сучасною концепцією здоров’язбережувальних освітніх технологій і технологій здоров’я, визначено зміст та форми практичної роботи у цьому напрямі; окреслено основні напрями методичної роботи з підвищення професійної компетентності педагогів щодо формування в учнів навичок здорового способу життя; надано інформацію щодо курсів превентивного спрямування, які впроваджуються в області.

За замовленням методистів розкрито специфіку організації роботи шкільної бібліотеки в сучасних умовах та ознайомлено слухачів із відповідною нормативною базою; опрацьовані практичні питання ведення методичної та бібліотечної документації; надані зразки заповнення та ведення методичної документації з бібліотечних фондів у Р(М)МК(Ц), ОТГ та закладах освіти району (міста).

У заході взяли участь 34 особи, з них – 3 завідувачі, 24 методисти Р(М)МК(Ц), 6 спеціалістів із м. Харкова та області, об’єднаних територіальних громад.

Завантажити матеріали заняття – виступи-презентації О.О. Берзіні та З.Г. Жеребкiної – Архів.