Close

ІІІ обласна тематична онлайн-виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»

16 – 17 жовтня 2019 року відбулася третя обласна онлайн-виставка «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: неперервний розвиток фахової компетентності педагога – агента змін – у системі методичної роботи» за такими номінаціями: «Проєктна діяльність і програмно-цільовий підхід у методичній роботі»; «Оновлення змісту методичної діяльності впровадженням інноваційних, нестандартних форм методичної роботи»; «Упровадження кращих практик та інноваційних технологій в освітній простір закладу освіти району, міста, ОТГ».

Під час виставки 7 учасників презентували педагогічній громадськості кращі практики роботи з означеної теми, обмінялися досвідом, ідеями щодо впровадження інноваційних форм, методів і технологій у системі методичної роботи, провели інтерактивні заходи: майстер-класи, круглі столи, методичну студію, інтерактивний дискусійний майданчик. Експозиції, оформлені за темою виставки, учасники розмістили на сторінках власних сайтів.

Дипломами І ступеня відзначено:

– районний методичний кабінет при відділі освіти Богодухівської районної державної адміністрації в номінації «Проектна діяльність і програмно-цільовий підхід у методичній роботі»;

– Зміївський ліцей № 1 імені двічі Героя Радянського Союзу З.К. Слюсаренка Зміївської районної ради Харківської області та Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 148 Харківської міської ради в номінації «Упровадження кращих практик та інноваційних технологій в освітній простір закладу освіти району, міста, ОТГ».

Матеріали про перебіг і підсумки обласних тематичних онлайн-виставок ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» розміщені – у розділі «Інноваційна діяльність», підрозділі «Педагогічна виставка Освіта Харківщини ХХІ століття» та на окремому сайті «Освіта Харківщини ХХІ століття» за посиланням – https://sites.google.com/view/osvita-kharkiv-2019.

Каталог виставки Ви можете переглянути за посиланням https://bit.ly/2MC2nc5; І підсумковий оціночний лист – https://bit.ly/32wSSAo, ІІ підсумковий оціночний лист – https://bit.ly/2P5EYkI.

Дипломи виставки Ви можете переглянути за посиланням https://bit.ly/2pGkeFq.