Close
Реєстрація на курси підвищення кваліфікації

Інформація щодо відбору нових підручників для 4-х класів НУШ педагогами ЗЗСО

З 18 січня до 9 лютого 2021 року (згідно наказу МОНУ № 1373 від 04.11.2020) триває період відбору нових підручників для 4-х класів НУШ безпосередньо педагогами ЗЗСО. Цього року він проходить в умовах карантину та дистанційного або змішаного навчання.

Надаємо перелік з 12 підручників для 4 класу (завантажити тут), підготовлених видавництвом «Ранок», які вже мають гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» та беруть участь у ІІ етапі Конкурсу.

Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору підручників видавництво надало електронні версії фрагментів підручників для розміщення у вільному доступі в Електронній бібліотеці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» lib.imzo.gov.ua (у розділі «Конкурс підручників»), а також розмістило їх на відповідній сторінці свого офіційного сайту ranok.com.ua. За наведеними у переліку гіперпосиланнями можна перейти до електронних версій оригінал-макетів підручників, презентацій підручників, орієнтовних навчальних програм та календарних планів, інтернет-підтримки та навчальних відео.

Вся інформація доступна за посиланням  http://ranok-ul.tilda.ws/nush4 .

Видавництво «Ранок» запрошує  педагогів  на спеціальну  сесію Інтерактивної школи творчого вчителя 18 – 23 січня  2021 року «Підручники для 4-х класів як  запорука успішного закінчення початкової ланки НУШ». Докладніше: http://ranok-ul.tilda.ws/interactiveschool

Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfY0BdEg6VBLQqC95OTgHwSHHgA4hfpFzg0JGZo7say3Vwz2g/viewform .

Відеозапис авторських виступів буде доступний і надалі на сайті interactive.ranok.com.ua.