Close
Вітаємо з Днем працівників освіти!

Підсумки Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації Керівник гуртка – 2019»

Протягом січня – лютого 2019 року проходив другий (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка – 2019». До участі в конкурсі було прийнято 14 заявок за такими напрямами позашкільної освіти: «Керівники гуртків художньо-естетичного напряму» – 8; «Керівники гуртків та секцій дослідницько-експериментального напряму» – 1; «Керівники гуртків туристсько-краєзнавчого напряму» – 4; «Керівники гуртків еколого-натуралістичного напряму» – 1.

Учасники представили власний досвід роботи у вигляді електронного портфоліо: анотацію досвіду, результативність участі педагога та його вихованців у конкурсах, фестивалях, змаганнях; розробки та відеозаписи занять і організаційно – масових заходів.

26 лютого 2019 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулося спільне засідання оргкомітету та журі, на якому було підбито підсумки й визначено переможців конкурсу. За сумою балів, набраних учасниками на другому етапі конкурсу, та на підставі спільного рішення оргкомітету й журі перше місце посіли:

– художньо-естетичний напрям – Семенюк Т.В., керівник гуртка КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості № 1 Харківської міської ради»;

– дослідницько-експериментальний напрям – Галич С.А., керівник гуртка КЗ «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради»;

– туристсько-краєзнавчий напрям – Пристюк Н.П., керівник гуртка КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради та Щербакова А.П., керівник гуртка КЗ «Центр позашкільної освіти «Старт» Харківської міської ради».

Зведені оціночні листи II (обласного) етапу конкурсу за посиланням – https://goo.gl/5qQ4Wn.