Close
Методичний інтернет-марафон з дистаційного навчання

Інтернет-семінар «Реалізація концептуальних засад «Нової української школи» засобами курсів духовно-морального спрямування»

З метою надання науково-методичної та практичної допомоги вчителям, які викладають предмети духовно-морального спрямування, Центром методичної та аналітичної роботи 12 квітня 2018 року проведено Інтернет-семінар «Реалізація концептуальних засад «Нової української школи» засобами курсів духовно-морального спрямування». На якому педагогів ознайомлено з особливостями викладання предметів відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 19.03.2018 № 1/9-162 «Щодо викладання курсів духовно-морального спрямування у 2018/2019 навчальному році», актуалізовано роль предметів духовно-морального спрямування у формуванні життєвих компетентностей молоді, ціннісних орієнтирів, потрібних для їхньої успішної самореалізації в житті відповідно до завдань Концепції Нової української школи.

Педагогам надано методичні рекомендації щодо практичної роботи з учнями стосовно розгляду таких моральних категорій, як патріотизм, мужність, мудрість, батьківські настанови та ін., надано зразки відповідних практичних завдань. Учасникам вебінару надані презентації за темами виступів.

У вебінарі взяли участь 57 педагогічних працівників з районів, міст, ОТГ області.

Завантажити матеріали семінару – Архів.