Close
80 років – Харківська академія неперервної освіти – 1939-2019 р.р.

Інтернет-семінар «Організація, проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної л-ри для закладів позашкільної освіти»

19 березня 2019 року Центром інноваційного розвитку освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено Інтернет-семінар у режимі ЧАТу «Організація та проведення І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти у 2019 році» для керівників, заступників керівників закладів позашкільної освіти, представників управлінь (відділів) освіти районних державних адміністрацій, управлінь (відділів) міських рад міст обласного значення та відповідних рад об’єднаних територіальних громад Харківської області, які відповідають за методичний супровід інноваційної діяльності в освітніх закладах Харківської області.

Учасники Інтернет-семінару були ознайомлені з порядком проведення І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти. Обговорено питання щодо критеріїв оцінювання матеріалів, представлених учасниками конкурсу. Учасників ЧАТу ознайомлено з вимогами до подання матеріалів.

До участі у ЧАТі долучилися 20 педагогічних працівників.

Стенограма доступна для перегляду до кінця поточного місяця у «кімнаті» «ЦІРО» http://hano.chatovod.com/.