Close
СПИСКИ СЛУХАЧІВ КУРСІВ НУШ та ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ
Продовжується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за державною субвенцією. Дивіться план-графік на головній сторінці сайту ХАНО.

ЧАТ «Удосконалення форм, змісту та організації професійного конкурсу «Учитель року — 2022»

11 жовтня 2020 року  Центром інноваційного розвитку освіти проведено методичний семінар в режимі Інтернет-конференції (ЧАТ) за темою «Удосконалення форм, змісту та організації професійного конкурсу «Учитель року — 2022» для спеціалістів місцевих органів управління у сфері освіти, методистів районних (міських, ОТГ) методичних служб, директорів ЦПРПП, фахівців, які здійснюють організаційно-методичний супровід інноваційної діяльності, в районі (місті), ОТГ, керівників, закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти, закладів освіти обласного підпорядкування та педагогів, які планують взяти участь у конкурсі.

Під час спілкування учасники були ознайомленні з нововведеннями в організації та проведенні всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво» (для вчителів музичного мистецтва), «Основи правознавства», з умовами участі та порядком реєстрації педагогів для участі у конкурсі, з етапами та форматом конкурсних випробувань всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022».

До участі в заході долучилися 69 педагогів. Стенограму ЧАТу розміщено на сайті «Учитель року – 2022», ознайомитися зі змістом можна за покликанням: (https://docs.google.com/document/d/1QHenODjQj3Himd7W2PjuwaulZVGH0o7P/edit?usp=sharing&ouid=107658146907471631292&rtpof=true&sd=true).