Close
17 листопада – ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії; 18 листопада – ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики – Графік проведення

Фінальні етапи Всеукраїнських турнірів юних біологів, географів, хіміків, математиків ім. М.Й. Ядренка

2 листопада 2018 року в завершилися фінальні етапи Всеукраїнських турнірів юних біологів, географів, хіміків, математиків імені професора М.Й. Ядренка.

У фінальному етапі ХVІІ Всеукраїнського учнівського турніру юних біологів, який відбувся у м. Хмельницькому, взяли участь 8 команд м. Харкова та Харківської області.

Переможцями стали:

ІІ місце – команда учнів Харківської гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області «Дирижабль»;
ІІ місце – команда учнів Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області «Титанове копито»;
ІІІ місце – команда учнів Харківського ліцею № 89 Харківської міської ради Харківської області «Верміліон»;
ІІІ місце – команда учнів Харківського ліцею № 107 Харківської міської ради Харківської області «Біод»;
ІІІ місце – команда учнів Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Вересень» Харківської області.

Диплом учасника отримали:

– збірна команда учнів закладів середньої освіти Індустріального району м. Харкова «Favor»;
– збірна команда учнів закладів середньої освіти Московського району м. Харкова «Праймер»;
– команда учнів КЗ «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради».

У фінальному етапі ХІV Всеукраїнського учнівського турніру юних географів, який відбувся у м. Полтаві, взяли участь 8 команд м. Харкова та Харківської області.

Переможцями стали:

ІІ місце – збірна команда учнів закладів середньої освіти Московського району м. Харкова «Еверест»;
ІІІ місце – команда учнів Глушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області «Фортуна»;
ІІІ місце – команда учнів Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 80 Харківської міської ради Харківської області «Бриз»;
ІІІ місце – збірна команда учнів закладів середньої освіти Московського району м. Харкова «Архіпелаг»;
ІІІ місце – збірна команда учнів закладів середньої освіти Київського району м. Харкова «Мегаполіс».

Диплом учасника отримали:

– збірна команда учнів закладів середньої освіти Основ’янського району м. Харкова «Меридіан»;
– збірна команда учнів закладів середньої освіти Новобаварського району м. Харкова «Геогрфіті»;
– команда учнів Харківського технічного ліцею № 173 Харківської міської ради Харківської області «7 паралель».

У фінальному етапі ХХVІ Всеукраїнського учнівського турніру юних хіміків, який відбувся у м. Рівному, взяли участь 8 команд м. Харкова та Харківської області.

Переможцями стали:

ІІ місце – команда учнів Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області «Харків 47»;
ІІІ місце – команда учнів Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»;
ІІІ місце – команда учнів Харківського ліцею № 149 Харківської міської ради Харківської області «Харків 149»;
ІІІ місце – команда учнів Харківського ліцею № 89 Харківської міської ради Харківської області «Харків 89».

Диплом учасника отримали:

– команда учнів КЗ «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради» «Chemistry is fun»;
– збірна команда учнів закладів середньої освіти Московського району м. Харкова «Харків Московський»;
– збірна команда учнів закладів середньої освіти Немишлянського району м. Харкова «Харків 14+49»;
– команда учнів Харківського ліцею № 89 Харківської міської ради Харківської області «Харків 89 mini».

У фінальному етапі ХХІ Всеукраїнського учнівського турніру юних математиків імені професора М.Й. Ядренка, який відбувся у м. Херсоні, взяли участь 3 команди м. Харкова.

Переможцями стали:

І місце – команда учнів Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей №27 Харківської міської ради Харківської області»;
ІІІ місце – команда учнів Харківського НВК № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області.

Диплом учасника отримали:

– команда учнів КЗ «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради».

Вітаємо переможців, учасників та керівників команд!