Close
Реєстрація на курси підвищення кваліфікації
13 січня розпочався ІІ (регіональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021»

Флеш-курс «Нова роль школи, директорів та вчителів в умовах пандемії» до «Авторської школи майбутнього» Володимира Співаковського

Шановні директори шкіл, керівники освіти та вчителі!

 

Запрошуємо вас на флеш-курс «Нова роль школи, директорів та вчителів в умовах пандемії» до «Авторської школи майбутнього» Володимира Співаковського.

 

(Організовано та проводиться Державним закладом вищої освіти «Університет менеджменту освіти», Українським відкритим університетом післядипломної освіти та Міжнародною освітньою корпорацією ГРАНД-ЕКСПО).

 

Це мало статися. Пандемія коронавірусу лише пришвидшила процес — система освіти світу різко змінюється, переходить в онлайн та трансформується в ефективну та технологічну модель. І школам треба швидко реагувати. Але як?

 

Дізнаємось на безкоштовному флеш-курсі!

 

Це чудова можливість адаптуватися до нових реалій та змінюватися, а також збільшувати свій дохід.

 

Спікер: Володимир Співаковський – вчений, письменник, бізнесмен, меценат, автор освітніх кейс-технологій; засновник першої в Україні приватної школи-ліцею «Гранд», автор та продюсер інноваційної онлайн школи «Гранд-Експо».

 

У вебінарі беруть участь: Микола Кириченко – професор, ректор ДЗВО УМО НАПН України, Тамара Сорочан – професор, директор ЦІПО УМО НАПН України; Любов Карташова – професор, заст. директора ЦІПО УМО НАПН України.

 

Реєстрація за посиланням:  https://bit.ly/3q44QO8

Зустрічаємося 8 грудня 2020р. о 15.00-17.00.

Заходьте за посиланням:  https://bbb.uem.edu.ua/b/azt-gua-l8g-fds 

Участь безкоштовна.

Всім, хто зареєструвався*, буде видано Сертифікат учасника від ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України, що відповідає вимогам Постанови 800 (2 год.)

 

*Просимо при вході вказувати реальні прізвище та ім’я, нерозпізнані будуть виключені із списку учасників, як фейкові

 

З повагою, Команда УВУПО