Close
10.01.2022 р. розпочинається І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»

Фестиваль ораторського мистецтва

На виконання Обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019 – 2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2019 року № 817-VІI (XVІІІ сесія VІІ скликання), із метою виявлення та підтримки лінгвістично обдарованих дітей, сприяння розкриттю їхнього таланту, формування громадянської, соціальної та загальнокультурної компетентностей, виховання почуття національної гідності й патріотизму, із нагоди Дня української писемності та мови у жовтні 2021 року проведено з використанням онлайн-сервісів Обласний фестиваль ораторського мистецтва, присвячений  150- річчю від дня народження Лесі Українки, за темою «Для гордої і владної душі життя і воля – на горі високій» серед учнів 10 – 11 класів закладів загальної середньої освіти Харківської області.

У фестивалі взяли участь 54 учні 10 – 11 класів закладів загальної середньої освіти Харківської області, 6 учнів закладів загальної середньої освіти обласного та державного підпорядкування та 1 учень приватного закладу загальної середньої освіти. Учасники фестивалю розмістили свої виступи із вищевказаної теми на сервісі YouTube.

Оргкомітетом Фестивалю визначено13 переможців і 18 лауреатів.

9 листопада 2021 року, у День української писемності та мови, відбудеться урочисте нагородження переможців і лауреатів Обласного фестивалю ораторського мистецтва в режимі онлайн. Про час проведення урочистого нагородження в режимі онлайн буде повідомлено додатково на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».