Close
9 – 13 грудня 2019 року – Всеукраїнський тиждень права

У Центрі професійного розвитку працівників освіти 27.10.2017 р.

1. Пройшли навчання групи за напрямами:

– «Початкові класи» (4-1 класи) «Педагог-майстер» (вища категорія, педагогічні звання), куратор Гезей О.М., старший викладач кафедри дошкільної та початкової освіти;
– «Завідувачі малочисельних ДНЗ», куратор Кугуєнко Н.Ф., старший викладач кафедри дошкільної та початкової освіти;
– «Зарубіжна література, російська мова», «Педагог-майстер» (вища категорія, педагогічні звання), куратор Водолажченко Н.А., викладач кафедри методики навчання мов і літератури, к.пед.н.;
– «Англійська мова», (категорія-спеціалісти та ІІ), куратор Булгакова В.Г., доцент кафедри методики навчання мов і літератури, к.пед.н.;
– «Математика» «Педагог-майстер» (вища категорія, педагогічні звання), куратор Кравченко З.І., старший викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;
– «Інформатика» (категорія-спеціалісти та ІІ), куратор Василенко Ю.М., викладач секції інформатизації та дистанційної освіти;
– «Географія. Історія», (бінарні), куратор Китиченко С.О., викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;
– «Початкові класи» (2-3 класи), «Спеціаліст та ІІ», куратор Дрожжина Т.В., професор кафедри методики дошкільної та початкової освіти;
– «Вихователі ДНЗ – за фахом» (усі категорії), куратор Заліська О.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;
– «Музичні керівники ДНЗ» (усі категорії), куратор Лященко В.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;
– «Шкільні бібліотекарі» (усі категорії), Астахова М.С., старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;
– «Директори ЗНЗ» (стаж роботи 2-5 років). Директори малочисельних НЗ. Директори ЗНЗ (новопризначені) (бінарні), куратор Смирнова М.Є., завідувач кафедри соціально-гуманітарної освіти;
– «Образотворче мистецтво та художня культура» (короткотривалий курс), Чуркіна В.Г., доцент кафедри виховання й розвитку особистості;
– «Педагоги-організатори» (усі категорії), куратор Дементьєва Т.П., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;
– «Вихователі ЗОШ-інтернатів-як основні працівники (усі категорії), куратор Калініна Т.С., старший викладач секції спеціальної та інклюзивної освіти;
– «Фізика» «Педагог-майстер» (вища, педагогічні звання), куратор Каплун С.В., завідувач кафедри методики природничо-математичної освіти.

2. Пройшли навчання тематичні спецкурси:

– «Підвищення компетентності вчителів щодо підготовки учнів до розв’язування тестових завдань ЗНО», куратор Булгакова В.Г.;
– «Використання ІКТ у практиці роботи вчителів початкових класів», куратор Гезей О.М.;
– «Основи алгоритмізації та програмування», куратор Старченко Л.М.;
– «Практика мовленнєвого розвитку дошкільників», куратор Кугуєнко Н.Ф.;
– «Методичні та організаційні особливості підготовки учнів до ЗНО з математики», куратор Кравченко З.І.;
– «Використання ІКТ учителем філологічних дисциплін у професійній діяльності», куратор Водолажченко Н.В.;
– «Викладання предмета «Фінансова грамотність»», куратор Китиченко С.О.;
– «Формування соціальної компетентності дошкільника засобами ігрової діяльності», куратор Заліська О.М.;
– «Лідерство – основа професійного успіху керівника», куратор Китиченко С.О.;
– «Психолого-педагогічний супровід роботи з обдарованими дітьми», куратор Дрожжина Т.В.;
– «ІКТ в роботі шкільної бібліотеки», куратор Астахова М.С.;
– «Особливості викладання мистецтва у 8 класі», куратор Чуркіна В.Г.;
– «Сучасні виклики екологічних загроз та екологічне виховання підростаючого покоління», куратор Дементьєва Т.П.;
– «Формування життєвої компетентності вихованців шкіл-інтернатів засобами ігрової діяльності», куратор Калініна Т.С.;
– «Сучасна методика розв’язування ключових задач курсу фізики», куратор Каплун С.В.;
– «Розвиток творчої особистості дошкільника засобами мистецтва», куратор Лященко В.М.