Close
22 грудня – ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства; 23 грудня – ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій – Графік проведення

У Центрі професійного розвитку працівників освіти 03.12.2018 р.

1. Розпочали навчання (І очний тиждень) слухачі додаткових короткотривалих курсів підвищення кваліфікації за напрямами:

– «Харківщинознавство» – 22 особи, куратор Грінченко О.І., старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;
– «Основи здоров’я» – 32 особи, куратор Волкова І.В., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;
– «Інформатика в початковій школі» – 34 особи, куратор Василенко Ю.М., викладач секції інформаційних технологій в освіті;
– «Екологія» – 20 осіб, куратор Дронова В.М., викладач кафедри методики природничо-математичної освіти.

2. Розпочали навчання (ІІ очний тиждень) слухачі курсів підвищення кваліфікації за напрямами:

– «Директори закладів позашкільної освіти» – 19 осіб, куратор Астахова М.С., старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти, кандидат педагогічних наук;
– «Українська мова та література» – 35 осіб, куратор Лузан Л.О., доцент кафедри методики навчання мов і літератури, кандидат педагогічних наук;
– «Англійська мова» – 28 осіб, куратор Казачінер О.С., доцент кафедри методики навчання мов і літератури, кандидат педагогічних наук;
– «Математика» – 38 осіб, куратор Кравченко З.І., доцент кафедри методики природничо-математичної освіти, кандидат педагогічних наук;
– «Образотворче мистецтво та художня культура» – 34 особи, куратор Чуркіна В.Г., доцент кафедри виховання й розвитку особистості, кандидат мистецтвознавства;
– «Початкові класи (2-3)» – 37 осіб, куратор Ротфорт Д.В., старший викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти, кандидат педагогічних наук;
– «Вихователі ЗДО (розвивальне навчання)» – 34 особи, куратор Ярмонова Н.С., викладач секції розвивального навчання;
– «Вихователі ЗДО» – 32 особи, куратор Сосницька Н.П., старший викладач секції розвивального навчання.

3. Продовжують навчання (ІІ очний тиждень) слухачі тематичних спецкурсів:

– «Лідерство як умова ефективного управління закладом освіти» – 19 осіб, куратор Астахова М.С.;
– «Розвиток комунікативного потенціалу» – 35 осіб, куратор Лузан Л.О.;
– «Підвищення компетентності вчителів щодо підготовки учнів до розв’язування тестових завдань ЗНО» – 27 осіб, куратор Казачінер О.С.;
– «Функціонально-графічний підхід до розв’язування завдань з параметром і модулем» – 35 осіб, куратор Кравченко З.І.;
– «Особливості навчання «Мистецтву» 10-11 клас – 30 осіб, куратор Чуркіна В.Г.;
– «Медіаграмотність у сучасному світі» – 30 осіб, куратор Ротфорт Д.В.;
– «Формування соціальної компетентності дошкільника засобами ігрової діяльності» – 32 особи, куратор Ярмонова Н.С.;
– «Педагогіка партнерства в умовах співпраці закладу дошкільної освіти та сім’ї дитини» – 30 осіб, куратор Сосницька Н.П.