Close

У Центрі професійного розвитку працівників освіти 17.10.2017 р.

1. Розпочалися курси підвищення кваліфікації за напрямами:

– «Завідувачі ДНЗ» (стаж роботи до 5 років), куратор Кугуєнко Н.Ф., старший викладач кафедри дошкільної та початкової освіти;
– «Англійська мова» (Спеціаліст та ІІ категорія) куратор Казачінер О.С., старший викладач кафедри методики навчання мов і літератури;
– «Математика «Педагог-фахівець» (І та вища категорії), куратор Попова Т.В., викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;
– «Історія. Правознавство» (бінарні), куратор Дух Л.І., старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;
– «Англійська мова» (поглиблено), куратор Булгакова В.Г., доцент кафедри методики навчання мов і літератури;
– «Фізична культура. Захист Вітчизни» (бінарні), куратор Волкова І.В., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;
– «Математика. Інформатика» (бінарні), куратор Кравченко З.І., старший викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;
– «Початкові класи» (4-1 класи), (Спеціалісти та ІІ категорія), куратор Коваль О.А., старший викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;
– «Початкові класи» (2-3 класи), («Педагог-фахівець» (І та вища категорії)), куратор Лященко В.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;
– «Географія», «Педагог-майстер» (вища категорія, педагогічні звання), куратор Грінченко О.І., старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;
– «Заступники директорів з НВР «Організація діяльності навчального закладу в умовах реформування початкової освіти», куратор Губіна С.Л., старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;
– «Українська мова та література» (поглиблено), куратор Лузан Л.О., доцент кафедри методики навчання мов і літератури;
– «Трудове навчання» (технічна праця), (усі категорії), куратор Ярещенко Л.В., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;
– «Керівники гуртків» (художньо-естетичний напрям), (усі категорії), куратор Вороніна Г.Л., викладач кафедри виховання й розвитку особистості;
– «Практичні психологи ЗНЗ» (усі категорії), куратор Гніда Т.Б., старший викладач секції спеціальної та інклюзивної освіти;
– «Хімія» («Педагог-фахівець» (І та вища категорії)), куратор Харченко О.В., старший викладач кафедри методики природничо-математичної освіти.

2. Розпочалися тематичні спецкурси:

– «Підвищення компетентності вчителів щодо підготовки учнів до розв’язування тестових завдань ЗНО», куратор Булгакова В.Г.;
– «Лідерство – основа професійного успіху керівника», куратор Китиченко С.О.;
– «Використання ІКТ у практиці роботи вчителів початкових класів», Коваль О.А.;
– «Навички кризового консультування», куратор Гніда Т.Б.;
– «Методика організації військово-спортивної підготовки старшокласників», куратор Волкова І.В.;
– «Діяльність вчителів щодо підготовки учнів до участі в інтелектуальних змаганнях і дослідницькій роботі на засадах компетентісного підходу», куратор Лузан Л.О.;
– «Сучасні виклики екологічних загроз та екологічне виховання підростаючого покоління», куратор Ярещенко Л.В.;
– «Навчання основ геології в курсі шкільної географії», куратор Китиченко С.О.;
– «Практична медіаграмотність як складова професійної компетентності педагогів», куратор Дух Л.І.;
– «Використання ІКТ у практиці роботи вчителів початкових класів», куратор Лященко В.М.;
– «Сучасні технології національно-патріотичного виховання», куратор Вороніна Г.Л.;
– «Підготовка учнів до інтелектуальних змагань з хімії», куратор Харченко О.В.;
– «Методичні та організаційні особливості підготовки учнів до ЗНО з математики», куратор Попова Т.В.;
– «Практика мовленєвого розвитку дошкільників», куратор Кугуєнко Н.Ф.;
– «Методичні та організаційні особливості підготовки учнів до ЗНО з математики», куратор Попова Т.В.;
– «Використання ІКТ учителем філологічних дисциплін у професійній діяльності», куратор Казачінер О.С.