Close
17 листопада – ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії; 18 листопада – ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики – Графік проведення

У Центрі професійного розвитку працівників освіти 11.05.2018 р.

1. Закінчили навчання (ІІ очний тиждень) здобувачі курсів підвищення кваліфікації за напрямами:

– «Українська мова та література» («Педагог-фахівець, І та вища категорії) – 45 осіб, куратор Лузан Л.О., доцент кафедри методики навчання мов і літератури, канд. пед. наук;
– «Музичні керівники закладів дошкільної та початкової освіти» (усі категорії) – 39 осіб, Ляшенко В.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;
– «Початкові класи» (4, 1 класи, педагог-майстер», вища категорія, педагогічні звання) – 34 особи, Коваль О.А., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;
– «Початкові класи» (4, 1 класи, спеціалісти та ІІ) – 34 особи, Гезей О.М., старший викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;
– «Заступники директорів закладів загальної середньої освіти з навчально-виховної роботи» –17 осіб, Китиченко С.О., викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;
– «Англійська мова» (педагог-фахівець, І та вища категорії) – 26 осіб, Булгакова В.Г., доцент кафедри методики навчання мов і літератури, канд. пед. наук;
– «Зарубіжна література» (педагог-майстер, вища категорія, педагогічні звання) – 38 осіб, Водолажченко Н.А., викладач кафедри методики навчання мов і літератури;
– «Вихователі закладів дошкільної освіти» (усі категорії) – 51 особа, Сосницька Н.П., старший викладач секції розвивального навчання;
– «Фізична культура» (спеціалісти та ІІ) – 49 осіб, Волкова І.В., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;
– «Вихователі груп раннього віку закладів дошкільної освіти» (усі категорії) – 26 осіб, Ярмонова Н.С., викладач секції розвивального навчання;
– «Практичні психологи загальноосвітніх навчальних закладів» (усі категорії) – 28 осіб, Гніда Т.Б., старший викладач секції спеціальної та інклюзивної освіти, канд. пед. наук.

2. Закінчили навчання (ІІ очний тиждень) здобувачі тематичних спецкурсів:

– «Добрі практики розвитку особистості дитини раннього та дошкільного віку» – 24 особи, куратор Коченгіна М.В.;
– «Інтеграція Харківщинознавства в навчальні предмети початкової школи» – 33 особи, куратор Гезей О.М.;
– «Лідерство – основа професійного успіху керівника» – 17 осіб, куратор Китиченко С.О.;
– «Підвищення компетентності вчителів щодо підготовки учнів до розв’язування тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання» – 25 осіб, куратор Булгакова В.Г.;
– «Домедична допомога в системі роботи педагогічного працівника» – 47 осіб, куратор Волкова І.В.;
– «Добрі практики розвитку особистості дитини раннього та дошкільного віку» – 26 осіб, куратор Ярмонова Н.С.;
– «Розвиток комунікативного потенціалу» – 41 особа, куратор Лузан Л.О.;
– «Використання ІКТ у практиці роботи вчителів початкових класів» – 32 особи, куратор Коваль О.А.;
– «Розвиток творчої особистості дошкільника засобами мистецтва» – 39 осіб, куратор Лященко В.М.;
– «Використання ІКТ учителем філологічних дисциплін у професійній діяльності» – 30 осіб, куратор Водолажченко Н.А.;
– «Використання арт-методів в корекційно-розвивальній роботі» – 28 осіб, куратор Гніда Т.Б.;
– «Шляхи набуття дитиною соціально-комунікаційних та художньо-продуктивних компетентностей» – 25 осіб, куратор Сосницька Н.П.