Close
3 листопада 2018 року – розпочинаються районні, міські етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад – Графік проведення

У Центрі професійного розвитку працівників освіти 23.04.2018 р.

1. Розпочали навчання (І очний тиждень) слухачі курсів підвищення кваліфікації за напрямами:

– «Математика. Фізика» (бінарна), – 27 осіб, куратор Кравченко З.І., старший викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;
– «Музичне мистецтво» (Спеціалісти та ІІ), – 43 особи, куратор Чуркіна В.Г., доцент кафедри виховання й розвитку особистості;
– «Вихователі шкіл –інтернатів» (усі категорії) – 52 особи, куратор Калініна Т.С., старший викладач секції спеціальної та інклюзивної освіти;
– «Початкові класи» (4 – 1 класи) «Педагог-фахівець» (І та вища категорії) – 28 осіб, куратор Коваль О.А., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;
– Початкові класи (2 – 3 класи) «Педагог-майстер» (вища категорія, педагогічні звання) – 27 осіб, куратор Заліська О.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;
– «Образотворче мистецтво та художня культура» (усі категорії) – 31 особа, куратор куратор Ярещенко Л.В., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;
– «Історія» «Педагог-майстер» (вища категорія, педагогічні звання) – 24 особи, куратор Китиченко С.О., викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;
– «Українська мова та література» «Педагог-фахівець» (І та вища категорії) – 33 особи, куратор Лузан Л.О., доцент кафедри методики навчання мов і літератури;
– «Фізична культура» «Педагог-майстер» (вища категорія, педагогічні звання) – 27 осіб, куратор Волкова І.В., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;
– «Англійська мова» «Педагог-майстер» (вища категорія, педагогічні звання) – 23 особи, куратор Булгакова В.Г., доцент кафедри методики навчання мов і літератури;
– «Завідувачі ДНЗ» (стаж роботи більше 5 років) – 28 осіб, куратор Лященко В.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;
– «Вихователі ЗДО» (усі категорії) – 44 особи, куратор Ярмонова Н.С., викладач секції розвивального навчання.

2. Розпочали навчання (І очний тиждень) слухачі тематичних спецкурсів:

– «Використання інтерактивних завдань для організації навчання природничо-математичні дисциплін засобами ІКТ» – 20 осіб, куратор Китиченко С.О.;
– «Використання інтерактивних завдань для організації навчання природничо-математичні дисциплін засобами ІКТ» – 26 осіб, куратор Кравченко З.І.;
– «Формування життєвої компетентності вихованців шкіл-інтернатів засобами ігрової діяльності» – 26 осіб, куратор Калініна Т.С.;
– «Формування життєвої компетентності вихованців шкіл-інтернатів засобами ігрової діяльності» – 26 осіб, куратор Гніда Т.Б.;
– «Особливості навчання предмету «Мистецтво» у 9 класі» – 36 осіб, куратор Чуркіна В.Г.;
– «Особливості навчання предмету «Мистецтво» у 9 класі» – 26 осіб, куратор Ярещенко Л.В.;
– «Підвищення компетентності вчителів щодо підготовки учнів до розв’язування тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання» – 19 осіб, куратор Булгакова В.Г.;
– «Використання ІКТ у практиці роботи вчителів початкових класів» – 27 осіб, куратор Коваль О.А.;
– «Використання ІКТ у практиці роботи вчителів початкових класів» – 26 осіб, куратор Заліська О.М.;
– «Домедична допомога в системі роботи педагогічного працівника» – 27 осіб, куратор Волкова І.В.;
– «Розвиток комунікативного потенціалу» – 33 особи, куратор Лузан Л.О.;
– «Практика мовленнєвого розвитку дошкільників», – 27 осіб, куратор Лященко В.М.;
– «Шляхи набуття дитиною соціально-комунікаційних та художньо-продуктивних компетентностей» – 23 особи, куратор Ярмонова Н.С.;
– «Шляхи набуття дитиною соціально-комунікаційних та художньо-продуктивних компетентностей» – 22 особи, куратор Коченгіна М.В.