Close

У Центрі професійного розвитку працівників освіти 19.02.2018 р.

1. Розпочали навчання (І очний тиждень) слухачі курсів підвищення кваліфікації за напрямами:

– «Історія. Правознавство» (бінарні) – 45 осіб, куратор Дух Л.І., викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;
– «Трудове навчання» (обслуговуюча та технічна праця), (бінарні) – 19 осіб, куратор Ярещенко Л.В., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;
– «Зарубіжна література, російська мова та інтегрований курс «Література», (терціальна) – 37 осіб, куратор Водолажченко Н.А., викладач кафедри методики навчання мов і літератури;
– «Англійська мова» (поглиблено) – 24 особи, куратор Булгакова В.Г., викладач кафедри методики навчання мов і літератури;
– «Шкільні бібліотекарі» (усі категорії) – 37 осіб, куратор Астахова М.С., старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;
– «Українська мова та література», «Спеціалісти та ІІ» – 32 особи, куратор Лузан Л.О., доцент кафедри методики навчання мов і літератури;
– «Початкові класи» (2-3 класи), «Педагог-фахівець» (І та вища) – 30 осіб, куратор Заліська О.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;
– «Початкові класи» (4-1 класи), «Педагог-фахівець» (І та вища) – 33 особи, куратор Гезей О.М., старший викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;
– «Практичні психологи ЗНЗ» (усі категорії) – 32 особи, куратор Калініна Т.С., старший викладач секції спеціальної та інклюзивної освіти;
– «Математика» «Педагог-фахівець» (І та вища) – 48 осіб, куратор Попова Т.В., викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;
– «Початкові класи» (4-1 класи), «Спеціалісти та ІІ» – 38 осіб, куратор Коваль О.А., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;
– «Вихователі ДНЗ» (розвивальні технології) – 42 особи, куратор Сосницька Н.П., старший викладач секції розвивального навчання.

2. Розпочали навчання (І очний тиждень) слухачі тематичних спецкурсів:

– «Шляхи набуття дитиною соціально-комунікаційних та художньо-продуктивних компетентностей» – 40 осіб, куратор Сосницька Н.П.;
– «Сучасні технології національно-патріотичного виховання» — 19 осіб, куратор Ярещенко Л.В.;
– «Базові інформаційні технології» – 32 особи, куратор Василенко Ю.М.;
– «Використання ІКТ у практиці роботи вчителів початкових класів» – 30 осіб, куратор Заліська О.М.;
– «Використання ІКТ у практиці роботи вчителів початкових класів» – 35 осіб, куратор Коваль О.А.;
– «Актуальні проблеми викладання інтегрованого курсу «Література» (російська та зарубіжна)» – 29 осіб, куратор Водолажченко Н.А.;
– «Підвищення компетентності вчителів щодо підготовки учнів до розвязування тестових завдань ЗНО» – 22 особи, куратор Булгакова В.Г.;
– «Інформаційно-комунікаційні технології в роботі шкільної бібліотеки» – 30 осіб, куратор Астахова М.С.;
– «Розвиток комунікативного потенціалу» – 31 особа, куратор Лузан Л.О.;
– «Навички кризового консультування та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей» – 29 осіб, куратор Калініна Т.С.;
– Тематичний спецкурс-тренінг підготовки тренерів для навчання педагогічних працівників, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 і 2019/2020 навчальних роках – 32 особи, куратор Ротфорт Д.В.;
– «Інтеграція Харківщинознавства в навчальні предмети початкової школи» – 33 особи, куратор Гезей О.М.;
– «Функціонально-графічний підхід до розв’язування завдань з параметром і модулем» – 47 осіб, куратор Попова Т.В.

3. Розпочали навчання (ІІ очний тиждень) слухачі фахового спецкурсу:

– «Заступники директорів з НВР» (новопризначені) – 30 осіб, куратор Єжелий В.М.