Close

У Центрі професійного розвитку працівників освіти 16.02.2018 р.

1. Закінчили повний курс навчання слухачі курсів підвищення кваліфікації за напрямами:

– «Хімія. Біологія» (бінарні) – 49 осіб, куратор Харченко О.В., старший викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;
– «Історія. Правознавство» (бінарні) – 54 особи, куратор Дух Л.І., старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;
– «Географія. Економіка» (бінарні) – 29 осіб, куратор Китиченко С.О., викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;
– «Англійська мова» «Педагог-фахівець» (І та вища),- 28 осіб, куратор Ганіна Н.В., старший викладач кафедри методики навчання мов і літератури;
– «Українська мова та література», «Педагог-майстер» (вища, педагогічні звання), – 30 осіб, Лузан Л.О., доцент кафедри методики навчання мов і літератури;
– «Вихователі-методисти ДНЗ» (стаж роботи до 5 років) (усі категорії) – 37 осіб, куратор Лященко В.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;
– «Музичні керівники ДНЗ» (усі категорії) – 33 особи, куратор Холтобіна О.У., професор кафедри методики дошкільної та початкової освіти;
– «Трудове навчання» (обслуговуюча праця) (Спеціаліст та ІІ) – 30 осіб, куратор Ярещенко Л.В., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;
– «Початкові класи» (2-3 кл.), (Спеціаліст та ІІ) – 32 особи, куратор Сосницька Н.П., старший викладач секції розвивального навчання;
– «Початкові класи» (4-1 кл.), «Педагог-майстер» (вища, педагогічні звання) – 37 осіб, куратор Коваль О.А., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;
– «Вихователі ДНЗ» (усі категорії) – 32 особи, куратор Ярмонова Н.С., викладач секції розвивального навчання;
– «Вихователі ДНЗ» (усі категорії) – 27 осіб, куратор Заліська О.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти.

2. Закінчили повний курс навчання слухачі тематичних спецкурсів:

– «Шляхи набуття дитиною соціально-комунікаційних та художньо-продуктивних компетентностей» – 30 осіб, куратор Ярмонова Н.С.;
– «Розв’язування ключових задач курсу біології» – 42 особи, куратор Дронова В.М.;
– «Розвиток творчої особистості дошкільника засобами мистецтва» – 33 осіб, куратор Холтобіна О.У.;
– «Діяльність вчителів щодо підготовки учнів до участі в інтелектуальних змаганнях і дослідницькій роботі на засадах компетентісного підходу» – 29 осіб, куратор Лузан Л.О.;
– «Сучасні технології національно-патріотичного виховання» – 30 осіб, куратор Ярещенко Л.В.;
– «Базові інформаційні технології» – 23 особи, куратор Табарчук І.В.;
– «Базові інформаційні технології» – 22 особи, куратор Дух Л.І.;
– «Використання ІКТ у практиці роботи вчителів початкових класів» — 33 особи, куратор Сосницька Н.П.;
– «Викладання предмета «Фінансова грамотність» – 37 осіб, куратор Китиченко С.О.;
– «Здоров’язбережувальні технології в початковій школі» – 37 осіб, куратор Коваль О.А.
– «Практика мовленєвого розвитку дошкільників» – 34 особи, куратор Лященко В.М.;
– «Використання ІКТ учителем філологічних дисциплін у професійній діяльності» – 19 осіб, куратор Ганіна Н.В.;
– «Формування соціальної компетентності дошкільника засобами ігрової діяльності» – 27 осіб, куратор Заліська О.М.;
– «Організація інклюзивного навчання в ЗНЗ: нагальні питання» – 26 осіб, куратор Калініна Т.С.;
– «Організація інклюзивного навчання в ЗНЗ: нагальні питання» – 28 осіб, куратор Колісник О.В.;
– Тематичний спецкурс-тренінг підготовки тренерів для навчання педагогічних працівників, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 і 2019/2020 навчальних роках – 33 особи, куратор Гезей О.М.;
– Тематичний спецкурс-тренінг підготовки тренерів для навчання педагогічних працівників, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 і 2019/2020 навчальних роках – 26 осіб, куратор Ротфорт Д.В.