Close
Стартує ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Урочисте відкриття Конкурсу відбудеться в закладах ЗСО 18 жовтня 2018 року

У Центрі професійного розвитку працівників освіти 09.01.2018 р.

1. Розпочали навчання (І очний тиждень) слухачі курсів підвищення кваліфікації за напрямами:

– «Музичне мистецтво», «Педагог-майстер» (вища, педагогічні звання), куратор Армейський О.С., викладач кафедри виховання й розвитку особистості;
– «Англійська мова» «Спеціаліст та ІІ», куратор Казачінер О.С., старший викладач кафедри методики навчання мов і літератури;
– «Початкові класи» (2-3 класи), «Педагог-майстер» (вища, педагогічні звання), куратор Заліська О.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;
– «Початкові класи» (4-1 класи), «Педагог-фахівець» (І та вища), куратор Гезей О.М., старший викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;
– «Зарубіжна література, російська мова», «Педагог-фахівець» (І та вища), куратор Водолажченко Н.А., викладач кафедри методики навчання мов і літератури;
– «Вихователі РВГ ДНЗ» (усі категорії), куратор Ярмонова Н.С., викладач секції розвивального навчання;
– «Фізична культура», «Педагог-фахівець» (І та вища), куратор Волкова І.В., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;
– «Інформатика» «Спеціаліст та ІІ», Табарчук І.В., викладач секції інформаційних технологій;
– «Математика», «Педагог-майстер» (вища, педагогічні звання), куратор Кравченко З.І., старший викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;
– «Трудове навчання» (технічна праця), (короткотривалий курс), куратор Ярещенко Л.В., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;
– «Географія» (короткотривалий курс), куратор Грінченко О.І., старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти.

2. Розпочали навчання (І очний тиждень) слухачі тематичних спецкурсів:

– «Шляхи набуття дитиною соціально-комунікаційних та художньо-продуктивних компетентностей», куратор Ярмонова Н.С.;
– «Сучасні технології національно-патріотичного виховання», куратор Ярещенко Л.В.;
– «Основи проектної діяльності у середовищі Scratch», куратор Табарчук І.В.;
– «Інтеграція Харківщинознавства в навчальні предмети початкової школи», куратор Гезей О.М.;
– «Методичні та організаційні особливості підготовки учнів до ЗНО з математики», куратор Кравченко З.І.;
– «Особливості навчання предмету «Мистецтво»», куратор Чуркіна В.Г.;
– «Використання ІКТ учителем філологічних дисциплін у професійній діяльності», куратор Казачінер О.С.
– «Використання ІКТ учителем філологічних дисциплін у професійній діяльності», куратор Водолажченко Н.А.;
– «Викладання предмета «Уроки сталого розвитку»», куратор Грінченко О.І.;
– «Методика організації військово-спортивної підготовки старшокласників», куратор Волкова І.В.;
– «Здоров’язбережувальні технології в початковій школі», куратор Заліська О.М.