Close
16 лютого – підсумковий IV етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика

Тренінг «Підвищення професійної компетентності відповідно до вимог Концепції «Нова українська школа», Держстандарту початкової освіти»

14 березня 2018 року було розпочато проведення семінару-практикуму для фахівців психологічної служби за темою «Підвищення професійної компетентності відповідно до вимог Концепції «Нова українська школа» та Державного стандарту початкової освіти». Завданнями програми було підвищити компетентність фахівців з питань вікових особливостей учнів 6 – 7 років, розвитку вищих психічних функцій в онтогенезі, основ дитячої нейропсихології.

15 березня 2018 року продовжилася робота семінару-практикуму за темою «Підвищення професійної компетентності відповідно до вимог Концепції «Нова українська школа» та Державного стандарту початкової освіти». Завданнями програми було підвищення компетентності фахівців щодо основ інклюзивної освіти, особливостей супроводу дітей з особливими потребами в початковій школі, особливостей роботи з дітьми з різними функціональними обмеженнями та складання корекційно-розвиткових програм, особливостей проведення ігрових та інтерактивних методів з дітьми 6 – 7 років та розвитку критичного мислення.

У заході взяли участь 52 особи, які за підсумками навчання отримали сертифікати. Таким чином, було сформовано обласну мережу тренерів-психологів для навчання за відповідними темами у районах, містах, територіальних громадах Харківської області та місті Харкові педагогічних працівників, які навчатимуть учнів 1-х класів у 2018/2019 навчальному році.