Close
МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАРАФОН. Дивіться нові матеріали кожного дня в новинах.

Тренінг в межах роботи мобільного творчого колективу (МТК) «Формування підприємливості та фінансової грамотності як інвестиція в людський капітал у Новій українській школі».

13-14 лютого 2020 року Центром методичної та аналітичної роботи спільно з кафедрою соціально-гуманітарної освіти проведено тренінг в межах роботи мобільного творчого колективу (МТК) «Формування підприємливості та фінансової грамотності як інвестиція в людський капітал у Новій українській школі». Партнерами в організації заходу стали Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та громадська організація «Діловий клуб «Партнер».

Під час тренінгу було розглянуто методику інтеграції та реалізації наскрізної змістової лінії «підприємливість та фінансова грамотність» у закладах загальної середньої освіти; проаналізовано спектр прийомів та методів щодо технології розвитку ініціативності, підприємливості та фінансової грамотності учнів під час вивчення різних шкільних предметів; розширено знання з фінансового життя суспільства; фінансових технологій та інновацій; основних економічних категорій, законів, закономірностей, тенденцій.

Президент громадської організації «Діловий клуб «Партнер» Сергій Івагло разом зі своїми колегами провели тренінг-симуляцію з управління ресурсами «Життєвий капітал». Симуляція дає можливість застосувати знання фінансових інструментів і напрацювати вміння управляти ресурсами, починаючи від щоденного формування сімейного бюджету і аж до покращення життя усього суспільства через реалізацію місії, проаналізувати та виправити допущені помилки, напрацювати моделі поведінки для різних фінансових і життєвих ситуацій. По завершенню тренінгу-симуляції було здійснено експертне обговорення усіх основних моментів: докладний аналіз і резюмування дій кожного учасника, визначення зон подальшого розвитку.

Представниці Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Олеся Шніцер, Алевтина Міранкова та Світлана Кулик розповіли про особливості управління особистими фінансами та формування власного капіталу. Також значну увагу було приділено безпеці банківських вкладів, кредитування та захисту прав споживачів фінансових послуг.

У заході взяли участь 28 осіб.