Close
Вітаємо з Днем працівників освіти!

Тренінги «Упровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес початкової школи за підтримки The LEGO Foundation в Україні»

Згідно з планом роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 6 – 7 листопада 2019 року Центром громадянського виховання КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», регіональними тренерами The LEGO Foundation були проведені тренінги (3 години) для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти за темою «Упровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес початкової школи за підтримки The LEGO Foundation в Україні».

У ході роботи учасники тренінгу мали змогу ознайомитися з різними прийомами, методами, формами роботи застосування конструктора LEGO (6 цеглинок), DUPLO на уроках у початковій школі, а саме:

– назвою основних деталей конструкторів LEGO, DUPLO їх специфічними формами;

– застосуванням конструкцій із цеглинок LEGO як з огляду на їх функціональні можливості, так і проявляючи нестандартний підхід під час створення різноманітних конструкцій залежно від ігрової ситуації;

– практичними вправами на розвиток дрібної моторики для удосконалення нервово-м’язової регуляції;

– упровадженням ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес початкової школи.

У тренінгу взяли участь 325 педагогічних працівника ЗЗСО Богодухівського, Зміївського, Дергачівського, Валківського, Красноградського, Кегічівського, Харківського районів області, м. Люботина, Золочівської, Роганської, Нововодолазьської ОТГ, Індустріального, Новобоварського, Київського, Слобідського районів м. Харкова.

Тренінги для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти інших районів відбудуться у грудні 2019 року.

Фотоальбом за посиланням – https://photos.app.goo.gl/kR5DaCf9i8awwLok6.