Close
16 лютого – підсумковий IV етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика

Семінар «Формування життєвої компетентності особистості дошкільника в умовах упровадження програми «Впевнений старт»

1 – 2 березня 2018 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» фахівцями Інституту психології імені Г.С. Костюка Національної академії педагогічних наук України проведено постійно діючий науково-практичний семінар за темою «Формування життєвої компетентності особистості дошкільника в умовах упровадження освітньої програми «Впевнений старт» для педагогів закладів дошкільної та загальної середньої освіти, які виявили бажання впроваджувати освітню програму «Впевнений старт» та комплект навчально-методичного забезпечення до неї.

Під час заходу учасники ознайомилися з концепцією, змістом і методикою роботи за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт», з вимогами до процесу і результатів навчання педагогів закладів дошкільної та загальної середньої освіти за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт»; відпрацьовано алгоритм організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку в умовах закладу освіти за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт».

Тренінги у межах семінару провели Хартман О.Ю., старший науковий співробітник лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, канд. психол. наук, та Веселова Ю.С., практичний психолог, координатор проекту «Впевнений старт».

У заході взяли участь 32 особи. Подальший науково-методичний супровід за вказаним напрямом будуть здійснювати фахівці КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».