Close

Семінар «Формування життєвої компетентності особистості дошкільника в умовах упровадження програми «Впевнений старт»

Згідно з річним планом КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 26 – 27 лютого 2018 року Центром громадянського виховання спільно з Інститутом психології імені Г.С. Костюка Національної академії педагогічних наук України проведено постійно діючий науково-педагогічний семінар за темою «Формування життєвої компетентності особистості дошкільника в умовах упровадження освітньої програми «Впевнений старт» для педагогів закладів дошкільної та загальної середньої освіти, які виявили бажання впроваджувати освітню програму «Впевнений старт» та комплект навчально-методичного забезпечення до неї.

Під час заходу учасники ознайомилися з концепцією, змістом і методикою роботи за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт», з вимогами до процесу і результатів навчання педагогів закладів дошкільної та загальної середньої освіти; відпрацьовано алгоритм організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку в умовах закладу освіти за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт».

Тренінги у межах семінару провели Харман О.Ю., старший науковий співробітник лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Інститутом психології імені Г.С. Костюка НАПН України, канд. психол. наук, та Волошина І.В., координатор проекту «Впевнений старт».