Close
МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАРАФОН. Дивіться нові матеріали кожного дня в новинах.

Семінар-тренінг із використання посібника «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді»

27 – 28 листопада 2018 року Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» проведено семінар-тренінг із використання посібника для тренерів «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді» і посібника для проведення інтерактивних занять «Здоров’я молоді та його складові» в освітньому процесі закладу освіти.

Захід організовано за сприяння БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» та за підтримки Міжнародної федерації планованого батьківства / IPPF.

Програмою тренінгу було передбачено проведення занять за вісьмома темами, в яких розглядалися питання статевого виховання, репродуктивного здоров’я учнівської молоді. Особлива увага була приділена формуванню поведінкових навичок дітей і підлітків, їх критичного мислення, здатності приймати рішення та обґрунтовувати власну точку зору, уміння ефективно вирішувати проблеми, відповідально ставитися до власного здоров’я. Педагогічні працівники удосконалювали вміння проводити інтерактивні вправи, тренували тренерські навички та робили аналіз власних переконань та ставлень.

У роботі тренінгу взяли участь 27 учителів основ здоров’я.