Close
80 років – Харківська академія неперервної освіти – 1939-2019 р.р.

Семінар-тренінг із використання посібника «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді»

20 – 21 листопада 2018 року Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» проведено семінар-тренінг із використання посібника для тренерів «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді» і посібника для проведення інтерактивних занять «Здоров’я молоді та його складові» в освітньому процесі закладу освіти.

Захід організовано за сприяння БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» та за підтримки Інституту ЮНЕСКО з інформаційних технологій в освіті.

Програмою тренінгу було передбачено проведення занять за вісьмома темами, в яких розглядалися питання статевого виховання учнівської молоді, формування критичного мислення, здатності приймати рішення та обґрунтовувати власну точку зору, уміння ефективно вирішувати проблеми, відповідально ставитися до власного здоров’я та репродуктивного здоров’я. Педагогічні працівники удосконалювали вміння проведення інтерактивних вправ, тренували тренерські навички та робили глибокий аналіз власних переконань та ставлень.

У роботі тренінгу взяли участь 23 педагогічні працівники: вчителі основ здоров’я, біології, соціальні педагоги, практичні психологи тощо.