Close
9 – 13 грудня 2019 року – Всеукраїнський тиждень права

Семінар-тренінг «Цифрове громадянство та безпека»

6 квітня 2018 року завершився п’ятиденний семінар-тренінг «Цифрове громадянство та безпека», який проводився за ініціативи компанії Google Ukraine та за підтримки Міністерства освіти і науки України, Харківської обласної державної адміністрації, спільно з КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Під час тренінгу учасники ознайомилися з особливостями розгортання єдиного цифрового середовища закладу освіти, спрямованого на розвиток інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу, як однієї з ключових компетентностей Нової української школи, набули практичних навичок використання служб і ресурсів Google: створення спільних планів та звітів, віртуальних класів, відстеження траєкторії розвитку, візуалізації навчального процесу сучасними засобами віртуальної реальності.

Тренінг проводили тренери Освітньої спільноти Google Educator Group Наталія Саражинська, Сергій Кіслов, Сергій Якуба, Андрій Дегула.

Сертифікати тренінгу «Цифрове громадянство та безпека» 53 педагогічним працівникам Харківської області вручила Карпова Л.Г., директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.