Close
Методичний інтернет-марафон з дистанційного навчання

Семінар-тренінг педмайстерні «Упровадження SТЕМ (STREAM)-технологій в освітній процес закладу позашкільної освіти»

Відповідно до плану роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» на 2019 рік 25 червня 2019 року Центром інноваційного розвитку освіти проведено семінар-тренінг педагогічної майстерні «Упровадження SТЕМ (STREAM)-технологій в освітній процес закладу позашкільної освіти» для керівників гуртків науково-технічного напряму позашкільної освіти та методистів закладів позашкільної освіти області та м. Харкова.

Під час роботи учасникам семінару надано методичну допомогу з питань організації та створення SТЕМ (STREAM)-простору в закладі позашкільної освіти; розвинуто теоретичні та практичні навички педагогів закладів позашкільної освіти щодо впровадження інновацій в освітній процес засобами SТЕМ(STREAM)-технологій; поширено ефективний досвід та здобутки педагогів закладів освіти області щодо впровадження STEM (STREAM)-навчання для створення інноваційного освітнього середовища в регіоні.

У заході взяли участь керівники гуртків науково-технічного напряму позашкільної освіти та методисти закладів позашкільної освіти області та м. Харкова (усього 21 особа).