Close
Методичний інтернет-марафон з дистанційного навчання

Семінар-практикум «Структура організаційно-методичної діяльності у сфері позашкільної освіти. Сучасні методи та інноваційні технології»

Відповідно до плану роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» на 2019 рік 15 травня 2019 року Центром інноваційного розвитку освіти спільно з кафедрою виховання та розвитку особистості в межах Школи молодого методиста закладу позашкільної освіти «Сучасний вектор розвитку професійної компетентності методиста закладу позашкільної освіти» проведено семінар-практикум «Структура організаційно-методичної діяльності у сфері позашкільної освіти. Сучасні методи та інноваційні технології» для молодих методистів закладів позашкільної освіти області та м. Харкова.

Під час роботи семінару-практикуму розглянуто інноваційні методи та технології організації діяльності методичної служби в закладі позашкільної освіти, запропоновані сучасні підходи до формування та розвитку практичних навичок щодо впровадження інноваційних технологій в освітній процес закладів позашкільної освіти, надано методичну допомогу з питань оновлення та модернізації структури організаційно-методичної діяльності в закладі позашкільної освіти.

У заході взяли участь 12 новопризначених методистів закладів позашкільної освіти районів, міст, ОТГ Харківської області та м. Харкова.