Close
Реєстрація на курси підвищення кваліфікації
13 січня розпочався ІІ (регіональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021»

Семінар-практикум «Просвітницько-профілактична робота та соціально-педагогічний супровід в діяльності працівника психологічної служби»

Завершується робота Школи молодого фахівця психологічної служби. 19 листопада 2019 року Центром практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя проведено четвертий семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти зі стажем роботи до 3-х років за темою «Просвітницько-профілактична робота та соціально-педагогічний супровід в діяльності працівника психологічної служби».

Молодих фахівців було ознайомлено з особливостями просвітницької та профілактичної роботи з учасниками освітнього процесу, з особливостями соціально-педагогічного супроводу в закладах освіти, з розподілом функціональних обов’язків практичного психолога та соціального педагога закладу освіти.

Було відпрацьовано навички організації та проведення інформаційно-просвітницької, профілактичної роботи з актуальних питань щодо створення безпечного освітнього середовища.

У роботі семінару-практикуму взяли участь 29 осіб, які отримали сертифікати Школи молодого фахівця психологічної служби.