Close
МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАРАФОН. Дивіться нові матеріали кожного дня в новинах.

Семінар-практикум «Документні ресурси бібліотеки: класифікація бібліотечних фондів за Універсальною десятковою класифікацією»

14 лютого 2018 року відбувся семінар-практикум у межах роботи «Школи бібліотекознавця» для бібліотечних працівників закладів загальної середньої освіти за темою «Документні ресурси бібліотеки: класифікація бібліотечних фондів за Універсальною десятковою класифікацією (УДК)».

Під час семінару-практикуму здійснено аналіз нормативно-правових документів щодо впровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи шкільної бібліотеки; розглянуто сучасні підходи до впровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи шкільної бібліотеки.

У ході роботи з он-лайн-таблицями УДК бібліотекарі набули практичних навичок щодо систематизації документів за класифікаційною системою Універсальної десяткової класифікації.

На семінарі-практикумі були присутні бібліотечні працівники закладів загальної середньої освіти зі стажем роботи до 3-х років, усього 31 особа.