Close
80 років – Харківська академія неперервної освіти – 1939-2019 р.р.

Семінар «Зміцнення здоров’я та профілактика неінфекційних захворювань у закладах загальної середньої освіти»

Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» спільно з Харківською гімназією № 152 за сприяння благодійної організації «Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї», Управління освіти адміністрації Холодногірського району у межах проекту «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні» 17 квітня 2019 року проведено семінар за темою «Зміцнення здоров’я та профілактика неінфекційних захворювань у закладах загальної середньої освіти».

Представники адміністрацій опорних закладів загальної середньої освіти Харківської області ознайомилися з досвідом роботи Харківської гімназії № 152 з питань реалізації загальношкільного підходу до збереження здоров’я дітей і підлітків та формування здорового освітнього простору в умовах Нової української школи. Учасники семінару відвідали урок фізичної культури за темою «Фізична активність. Інструмент оцінки рівня рухової активності», майстер-клас «Здоров’язбережувальні прийоми – шлях до здорового способу життя» та виступ клубу «Добрі практики» ДЮГО «Ровесник».

Керівник освітнього компоненту проекту Ірина Скорбун (м. Київ) надала консультацію щодо здійснення базової оцінки здоров’язбережувального середовища закладу освіти за методологією «Індекс здоров’я школи».

Під час семінару лікарі та учителі обговорили рекомендації щодо організації та забезпечення супроводу учнів із хронічними захворюваннями та особливими освітніми потребами у закладах освіти.

У заході взяли участь педагоги, лікарі, представники громадських організацій – усі, кому не байдужі питання формування і зміцнення здоров’я дітей і підлітків, всього 48 осіб.