Close
СПИСКИ СЛУХАЧІВ КУРСІВ НУШ та ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ
23 листопада розпочинається ІІ (районний)етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Розширена інформація про проєкт Global Teacher Prize Ukraine

Премія Global Teacher Prize Ukraine пропонує шанс заявити про свої здобутки на всю України, можливість стати частиною спільноти фіналістів-змінотворців із минулих років, а також – гідні призи.

Головний переможець Премії отримає звання кращого вчителя України, грошову винагороду у розмірі 250 000 гривень та участь у  Global Education and Skills Forum, а ще – рік безкоштовного навчання ГС «Освіторія».

Кожного року бізнес та фонди розуміють важливість професії вчителя та стають партнерами Премії. Так формуються додаткові призи, які допомагають винагородити якомога більше вчителів. Цього річ додаткові номінації такі:

  1. «Вчитель-новатор» від Microsoft Ukraine: поїздка на Міжнародний освітній форум.
  2. «Народний вчитель»: переможець народного голосування відправиться в складі освітнього десанту переймати досвід у закордонних колег.
  3. «Вибір серцем»: грошовий приз та освітня подорож від Наталії Мосейчук.
  4. Спеціальний приз для вчителя хімії від Zagoriy Foundation: 100 000 гривень вчителю-переможцю та 100 000 гривень для потреб школи-переможця.
  5. Спеціальна номінація для вчителів громадянської освіти від Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID/ENGAGE) та здійснюється Pact в Україні.
  6. МХП: здійснення мрії з анкети.
  7. «Вчитель фізкультури» від ГО «Рух Олександра Педана «JuniorZ»: 30 000 грн та освітня поїздка в Олімпійське містечко в Німеччині.

Подати заявку або номінувати вчителя: https://globalteacherprize.org.ua/

Контактна особа: Анна Смолько, тел. 095 469 58 39