Close
Реєстрація на курси підвищення кваліфікації

Результати проведення І (теоретичного) етапу ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2020 році

3.09.2020 відбулося у режимі on-line спільне засідання організаційного комітету і журі ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2020 році, під час якого затверджено результати проведення І (теоретичного) етапу конкурсу.

За рішенням фахових журі у ІІ етап конкурсу вийшли такі конкурсанти:

у номінації «Вихователь дітей раннього віку»:

  • Григор’єва О.Г., вихователь Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 4 Балаклійської міської ради Харківської області;
  • Загнойко Л.В., вихователь Ізюмського закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 13 комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області;
  • Зажарська М.О., вихователь Пісочинського закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 3 «Теремок» Пісочинської селищної ради;
  • Костромітіна І.О., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 180 Харківської міської ради»;
  • Мартиненко Ю.В., вихователь Первомайського закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 14 «Барвінок» комбінованого типу Первомайської міської ради Харківської області;
  • Надточій О.В., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 353 комбінованого типу Харківської міської ради»;
  • Ровчак Ю.Ю., вихователь Комунального закладу «Бугаївський ліцей Ізюмської районної ради Харківської області»;
  • Рудич Г.А., вихователь Чугуївського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 1 Чугуївської міської ради Харківської області;
  • Савченко О. І., вихователь Комунального закладу «Орільський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Калинка» Лозівської районної ради Харківської області;
  • Сидоренко Ю.В., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 174 Харківської міської ради»;
  • Тугай Ж.М., вихователь Валківського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Веселка» Валківської міської ради Валківського району Харківської області;
  • Шевельова О.Ю., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 322 Харківської міської ради»;

у номінації «Вихователь груп компенсуючого типу»:

  • Кашина О.В., вихователь Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 7 комбінованого типу Балаклійської міської ради Харківської області;
  • Кичка А.С., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 268 комбінованого типу Харківської міської ради»;
  • Кузніченко М.В., вихователь Куп`янського закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 8 комбінованого типу Куп’янської міської ради Харківської області;
  • Луценко О.П., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 362 комбінованого типу Харківської міської ради»;
  • Ляшенко Т.В., вихователь Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 4 комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області;
  • Матвієнко Н.М., вихователь Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради
  • Пєтухова Г.М., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 267 компенсуючого типу Харківської міської ради»;
  • Скрябіна Т.В., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 12 комбінованого типу Харківської міської ради»;
  • Твеленєва М.В., вихователь Лозівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу № 11 «Берізка» Лозівської міської ради Харківської області;
  • Філоненко Г.В., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 323 комбінованого типу Харківської міської ради»;
  • Хвостова В.М., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 35 комбінованого типу Харківської міської ради»;

у номінації «Вихователь-методист»:

  • Бородай ОО., вихователь Савинського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 1 Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області;
  • Забашта О.О., вихователь Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 16 Ізюмської міської ради Харківської області;
  • Засєєва О.Ю., вихователь Комунального закладу «Краснопавлівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Оленка» Лозівської районної ради Харківської області;
  • Захарчук Н.В., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 142 Харківської міської ради»;
  • Зіненко О.М., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 136 Харківської міської ради»;
  • Канаєва Л.Ф., вихователь Первомайського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 17 «Казка» Первомайської міської ради Харківської області;
  • Крючкова Г.А.. вихователь Есхарівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) Есхарівської селищної ради Чугуївського району Харківської області;
  • Павленко Н.С., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 438 Харківської міської ради»;
  • Павлова Т.А., вихователь Красноградського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 5 Красноградської міської ради Харківської області;
  • Полянська В. М., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 198 Харківської міської ради»;
  • Попова Л.О., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 50 Харківської міської ради»;
  • Хабоша Л.В., вихователь Безлюдівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) Безлюдівської селищної ради Харківського району Харківської області.

Завантажити матеріали конкурсу можна ТУТ.