Close
80 років – Харківська академія неперервної освіти – 1939-2019 р.р.

Пiдсумки І етапу ІІ обласного туру конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2019 році

12 квітня 2019 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулося друге спільне засідання оргкомітету і журі ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2019 році, на якому було підбито підсумки І етапу конкурсу.

На І етапі конкурсанти виконували тестову письмову роботу, що передбачала перевірку їх фахової компетентності, знання теорії та методики дошкільного виховання, педагогіки, психології, а також оцінювалися педагогічні портфоліо учасників.

За рішенням фахових журі у ІІ етап конкурсу вийшли такі вихователі:

у номінації «Вихователь-новатор»:

Аспанідзе Л.В., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 24 Харківської міської ради»;
Багнюк О.В., вихователь Богодухівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 5 «Ялинка» Богодухівської міської ради Богодухівського району;;
Бондаренко В.О., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 265 Харківської міської ради»;
Борсукова С.С., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 407 Харківської міської ради»;
Дзюба Т.Г., вихователь Красноградського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 5 Красноградської міської ради;
Загорулько Г.О., вихователь Лозівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 4 «Золотий ключик» Лозівської міської ради;
Кудінова А.С., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 62 Харківської міської ради»;
Кузніченко М.В., вихователь Куп’янського дошкільного навчального закладу-ясел-садка № 8 комбінованого типу Куп’янської міської ради;
Луніна І.В., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 281 Харківської міської ради»;
Мамедова К.А., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 366 комбінованого типу Харківської міської ради»;
Шевченко Л.М., вихователь Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 7 Балаклійської міської ради;
Худолій Ю.Г., вихователь Кегичівського дошкільного навчального закладу № 1 (ясел-садка) комунальної власності Кегичівської селищної ради Кегичівського району;

у номінації «Досвідчений вихователь»:

Архипова В.І., вихователь Курилівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Калинка» Курилівської сільської ради Куп’янського району «Калинка» Курилівської сільської ради Куп’янського району;
Бєкєтова В.В., вихователь Зачепилівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Ромашка» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району;
Волощук Н.В., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 263 Харківської міської ради»;
Головач М.Ю., вихователь Новопокровського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Колобок» Новопокровської селищної ради Чугуївського району;
Жилякова М.М., вихователь Елітнянського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) Кулиничівської селищної ради Харківського району;
Зінов’єва О.І., вихователь Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 16 Ізюмської міської ради;
Іванцова К.І., вихователь Наталинського навчально-виховного комплексу (закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів − закладу дошкільної освіти) Наталинської сільської ради Красноградського району;
Нікітенко Н.О., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 264 Харківської міської ради»;
Пензіна Н.М., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 138 Харківської міської ради»;
Пронякіна Т.І., вихователь Красноградського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 5 Красноградської міської ради;
Сергієнко Т.В., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 400 Харківської міської ради»;
Строга Т.В., вихователь Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 4 Балаклійської міської ради;

у номінації «Вихователь дітей різновікової групи»:

Бабенко В.В., Бабенко В.В., вихователь Комунального закладу «Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області»;
Бабич І.П., вихователь Яковлівського навчально-виховного комплексу Лозівської районної ради;
Бацман О.С., вихователь Резуненківського ліцею Коломацької селищної ради;
Бердник Г.Ф., вихователь Комунального закладу «Довжанський ліцей» ім. Героя Радянського Союзу П.Г. Стрижака Золочівської селищної ради;
Винниченко І.В., вихователь Барвінківського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 3 «Золотий ключик» Барвінківської міської ради;
Дьякова К.Ю., вихователь Чугуївського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 1 Чугуївської міської ради;
Лютікова О.О., вихователь Дошкільного комунального навчального закладу (дитячого садка) «Капітошка» Нововодолазької районної ради;
Попова О.М., вихователь Комунального закладу Донецького дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Комсомольської селищної ради Зміївського району;
Руско О.І., вихователь Комунального закладу дошкільної освіти «Утківський дитячий садок» Мереф’янської міської ради;
Рябокінь О.О., вихователь Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-вихований комплекс» Харківської обласної ради;
Полторацька О.М., вихователь Липчанського навчально-виховного комплексу Ізюмської районної ради;
Усенко Т.А., вихователь Комунального закладу «Шульський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) Первомайської районної державної адміністрації Харківської області».

Завантажити зведені оціночні листи І етапу ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» – Архів.