Close
80 років – Харківська академія неперервної освіти – 1939-2019 р.р.

Пілотний освітній проект «Організація підготовки випускників закладів загальної середньої освіти до ЗНО»

З метою створення умов випускникам ЗЗСО віддалених районів (міст, ОТГ) області для системного повторення набутих у 5 – 11-х класах знань із тих предметів, що виносяться на ЗНО, протягом жовтня 2017 року – квітня 2018 року методистами Центру методичної та аналітичної роботи здійснено науково-методичний супровід Пілотного освітнього проекту «Організація підготовки випускників закладів загальної середньої освіти до зовнішнього незалежного оцінювання».

У вказаний період організовано роботу педагогічної майстерні, під час якої проведено навчальні заняття-тренінги для вчителів української мови та літератури, математики, історії України, англійської мови закладів загальної середньої освіти щодо організації системного повторення з учнями вивченого в попередні роки навчального матеріалу за тестовими та іншими формами, що використовуються на ЗНО.

У тренінгах узяв участь 51 учитель-предметник – учасник проекту. Педагогам щомісячно надавалися адресні методичні рекомендації щодо створення системи повторення навчального матеріалу учнями 11-х класів та роботи із розробленим дидактичним матеріалом під час організації занять із учнями.

11 квітня 2018 року відбулися підсумкові заняття, на яких учителі обмінялися досвідом проведення навчальних занять. Кожний учасник проекту отримав сертифікат.